Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od Frozz
Nojo, je potřeba držet pod úhlem ať neskáče. Ale je pravda, že opravdu někdy poskočí ale to se stává. Dokud na laku neskáče jako klokan, je to ok :smoke:.
Od Neozin
Nejhorší je, že jak začne skákat, tak se snažit to ustabilizovat. To pak skáče někdy ještě více. :D Ze začátku jsem to tak pral s tou leštičkou. Nejlepší je sundat z laku, a zas znovu přiložit.
Od troy
Pardon za muj dotaz - nějak jsem to tady přelouskal a nevim co koupit takže to nějak specifikuji

1. kancelářská krysa takže jsem leštil auto možná tak hadrem
2. rád bych nějakej excentr na 4-5 aut ročně
3. cena max do 4000
4. nemám problem objednat cokoliv z ebaye / alie atd atd
5. totálně hobby použití

Nějaká rada po čem jít?

Našel jsem tohle a docela se mi to líbí i cenově i když není k tomu příslušenství

http://www.ebay.co.uk/itm/Dodo-Juice-Du ... xyMxpRwMKs
Od Napster
Je to dodo juice buff daddy s 500w. Neni spatna,ale spis bych vzal DJ buff daddy PRO 880W. Nebo shinemate ero 600w. https://www.detailingshop.cz/lesticky/ cena obdobna jako ze zahraničí,navic bezproblemova pripadna reklamace. Ikdyz je PRO drazsi o 1000kc,tak ma dostatecny vykon a tech 1000kc neni az tak znatelna cifra dle me. Nekde tu je i srovnani Shinemate a DJ buff daddy tusim,ze wildt ho delal.
Od troy
tak nakonec změna - našel jsem tady tu extoolku případně toho tectake což je dle vašich poznatku kopie - pro začátečníka mě ve finále přijde zbytečný vyhazovat peníze za něco co bude v akci 5x do roka max takže pokud by měl někdo real zkušenosti s tectake nebo extool tak klidně napsat ;)
Od sharkys
refresh píše:Tak jsem se nakonec přemluvil a koupil jsem excentr od Extolu, rovnou jsem teda dal menší 125mm unašeč, protože originál 150mm je opravdu šíleně velkej.
Ještě jsem netestoval na autě (nepřeje moc počasí), ale jinak mi přijde celkem ok, drží se příjemně, má plynulý rozeběh.
Nějaké foto:
Ahoj,
jakou máš prosím zkušenost ? Uvažuji o ní...
Od vhml
Extolu excentrickou také mám. Ale jako začátečník nedokážu porovnat s jinou. Každopádně točí se, auto jsem s tím vyleštil ke spokojenosti. Jen mi to nebralo větší škrábance, ale to je asi v pořádku u excentru s malým zdvihem. Jen to má celkem krátký kabel, což je dost otravný.
Od jirka mz
Ta orbitka od Extolu mě docela zajímá, už delší dobu mám v hlavě pořízení leštičky, a tahle vypadá za tu cenu slušně, tím myslím že Extol v týhle řadě není úplný šunt. Chci ji hlavně na přípravu laku před voskováním, ručně to zabere hromadu času (mám na to ještě skoro plnýho Achilla od Valetu v té starší verzi). Bylo by to převážně na 3 auta co jsou doma, 1-2x za rok a možná sem tam někomu známýmu kdyby někdo fakt chtěl.
Rovnou sem napíšu že detailingový vybavení už mám, věnuji se (pouze jako amatér) detailingu už asi 4-5let.
Předpokládám akorát že by to asi chtělo ten 125mm unašeč?

Pár stránek zpět se řeší rozsah pohybu excentru, tak se chci zeptat jaký výhody jsou ve větším rozsahu například 8mm u Extolu x 12mm u Shine? Je tam ten rozdíl tak velký že se vyplatí připlatit asi 2násobek za 12mm pro pouze hobby použití?
Od Wirda
Tak jak to vypadá? Má už tady někdo objektivní zkušenost s těma levnýma orbitkama? Mě by se za tu cenu tak Extolka, nebo TecTake set na to moje samo domo hobby líznutí líbila. ˇ6e bych si to zkusil přelíznout to svoje přibližovadlo. Potrénoval bych na pracovním a pak se třeba pověnoval i rodině. Bude to dostačující? Tak Tec má větší výkon a líbí se mi, že v tom základu už něco je. Něco mám. Zbytek dokoupím. Chemie mám, tak pasty, pásku a blbosti. Jaký to má kmit? Extol 8mm, ta druhá, to jsem nikde nenašel.
Od Cudl
Extol i Tec Take budou vpodstate to stejny akorat trochu jnej obal. Tec take bude taky 8mm kmit. Na ali jsem videt tu stejnou akorat s jinou nalepkou na stejnym miste a mela stejny vykon a psali kmit 8mm ;-)
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 53

Zdravím kolego, pekná práce […]

VD › Focus ST II

Teda... super práce o tom žádn&aacut[…]

Je Vám sotva 18let a už jste postavili dům,[…]

Oldsmobile Delta 88 - jedna noc jedno auto