Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od Wirda
No dobrá. A poví mi někdo. Zda je to použitelný pro hobby účel? Jde mi vlastně o to, ukojit chtíč si to zkusit a postarat se o svoje auto. (na trénink mám pracovní) Abych na tom nemusel nechat ruce, ale trochu si polepšit. (A né, nechci si to nechat dělat, chci sám). :D Rád bych slyšel objektivní zkušenost. Že jo, jde to s tím. Je mi jasný, že to nebude jako top mašinky, ale to se opakuji. Jde jen o osobní použití a max 2-3 auta navíc rodině, kdyby byl zájem. Takže víceméně pro vlastní použití. :sunny:
Od Cudl
Ja man tu DA Tec Take a asi se stim i da neco udelat, ale s jinou lestickou jsem nedelal tak nevim. Delal jsem svarovi superba v cerny metle a takovy ty skrabance od myti a suseni (vodu stahuje sterkou :-( ) to sunda. Taky zezi co budes mit za kotouce a pasty. Ten 150kovej unasec je nesmysl. Koupil jsem si na ali mensi na 140-150 kotouce. ;-)
Od wildT
Wirda píše:No dobrá. A poví mi někdo. Zda je to použitelný pro hobby účel? Jde mi vlastně o to, ukojit chtíč si to zkusit a postarat se o svoje auto. (na trénink mám pracovní) Abych na tom nemusel nechat ruce, ale trochu si polepšit. (A né, nechci si to nechat dělat, chci sám). :D Rád bych slyšel objektivní zkušenost. Že jo, jde to s tím. Je mi jasný, že to nebude jako top mašinky, ale to se opakuji. Jde jen o osobní použití a max 2-3 auta navíc rodině, kdyby byl zájem. Takže víceméně pro vlastní použití. :sunny:
pro hobby ucel je pouzitelna i aku vrtacka, takze ano, je :D
Od HonzaD
Těžko říct, jaká bude leštička v reálu. Vzhledem k tomu, že se ani neuvádí excentricita (čekám, že 8mm, ale kdo ví...), tak bych se na ni vybodnul a šel do ověřených low-cost variant.

Rozhodně 125mm unašeč je pozitivum tak jako tak. Kotouče mají většinou zkosení nebo odsazení od toho "suchého zipu", tj. kotouče průměru 140 - 150mm jsou z 99% dělané na 125mm unašeče a to je rozhodně dostatečná velikost (vzhledem k tomu, o čem se bavíme).
Na menší plochy unašeče kolem 70mm odpovídají kotoučům kolem 80mm.
Od Wirda
Unašeč 75mm M14 doma mám i 150. Nějaký kotouče taky, ale to koupím nějaký lepší. Teď je otázka, která z těch dvou je lepší. Extol, nebo Tectake? A pak přijdou na řadu pasty, ale to v jiném vlákně :)
Od soray
Extolku jsem s někým řešil po mailu a byl tam myslím docela problém sehnat správný unašeč, protože tam je snad jiný závit.
Tu druhou bys měl již bez starostí, je výkonnější, větší kmit a dlouhý kabel. Z těchto bych bral č.2.
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
Work from samot0506

OK už to jede nesmí se použít ten n&[…]