Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od optimas
Na takové to domácí žvýkání ta Extolka bohatě stačí, ale musíš k tomu dokoupit 125mm unašeč, protože ten origo 150mm je fakt velký a blbě se s tím dělá. Pak kvalitní kotouče 250 kč/ks a pasty
Od BigBang
To rozhodně ne, ale na počátku si nikdo hned z první nekupoval leštičku :!: Můj první nákup byl taky cca za 2500Kč, ale šlo v zásadě jen o péči o lak (šampon, clay, lubrikace, ručník, leštěnka, vosk atd.). Na rovinu říkám, že leštička a všechno kolem (kotouče, pasty, unašeč atd.) mě vyšlo na bůra a to jsem koupil leštičku za pár stovek. Ta prvotní investice prostě velká je a tuplem pokud dotyčnej nemá žádnou „detailingovou výbavu“.
Od samot0506
Můj první nákup byl cca 6000 a to jsem se držel při zemi ale věděl jsem źe se mi tohle stane koníčkem.počítej že jestli tě to chytne tak ti nebude leštička za 2000 stačit a budeš chtít něco lepšího tak to je.osobně jsem za tu dobu co se tomu věnuji nechal v leštičkách cca 16000,-a už zase pokukuju po něčem jiným
Od konkurent
Ja pridam par postrehov ako zaciatocnik, tiez som si teraz kupoval lesticku, lebo som si povedal, ze ved za 150 eur mam celkom fajn hoby lesticku, a skoncilo to tak ze za posledny mesiac som nakupil veci za necelych 500 eur, kedze som postupne zistoval ze potrebujem este toto a tamto, a stale mam pocit ze mi kopa veci chyba, neni to len take jednoduche ako som si predstavoval, ze si kupim lesticku za "stovku" a hotovo, a nakoniec sa moze tiez stat, ze to vsetko nakupis, ale ako v mojom pripade lak na passate je hodne tvrdy a orbitalna lesticka (das 6 pro) to az tak do poriadku neda, ano slniecka zmiznu, ale hlbsie skrabance v laku s tym moc neodstranis, este skusim do buducna mikrovlaknove kotuce, ktore maju vraj vacsi úber ako penove a viac brusenia pod vodou (aj teraz som nieco brusil na mokro a s tou lestickou som sa narobil jak kôň aby som to potom rozlestil) :)
Od yankee31
klidně ať si koupí extolku,šampon,k tomu clay,nějakej scratch remover a vosk a učí se.třeba zjistí,že ho to ani nebaví a na to aby šáhl na auto na jaře a na podzim mu tohle stačí.časem si dokoupí co bude potřebovat
Od samot0506
Ty sis asi spletl fórum.Víš vůbec co vše potřebuješ k leštění?Už jenom k tomu základnímu leštění ti 3000,-prostě stačit nebudou.to co si ty tady doporučil tak tam už jseš taky za trojku a to ti tam pár věcí chybí.když už chceš někomu poradit tak se snaž radit správně nebo neraď vůbec .
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]