Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Tlakový pěnovač objemu 1,5L avšak doporučeno plnit jen 1,25L.
Pro koho je určen a komu by se mohl hodit?
Pro lidi, kteří nemají doma možnost nebo se jim nechce vytahovat wapka či je jim líto dát 2tis za foamlance, nemají potřebu pěnovat celé auto, či jsou odkázaní provádět služby mimo přístup tlakové vody.
Ruční pěnovač má výhodu ve "snížené" spotřebě přípravku, jelikož je pěna vytvářena pouze vzduchem a nikoli tlakem vody jako u foamlance, tudíž je provoz znatelně levnější(záleží na použité kosmetice a především ředění)

Je to robustní pěnovač a vypadá, že něco vydrží-nádoba je z poměrně silného PP.
Pro použití je nutné nalít přípravek ve správné koncentraci a odpovídajícího ředění.

Na videu je myslím prewash 1/10

Doba pěnování na jedno natlakování závisí od množství kapaliny-čím míň je kapaliny tím větší je objem stlačeného vzduchu a tím pomaleji klesá tlak z důvodu většího objemu-je to nějaký fyz. zákon, ale už nevíím který-mladší mě doplní.
Doba dotlakování při velmi intenzivním(jak fredka) pumpováním je stopovaných asi 15sekund.

Na jedno natlakování při cca 0,5L výjde asi na polovinu auta slabší pěnou-prostě jen namočení s nátnakem pěny, které však nějakou minutu na povrchu drží viz mé starší video výdrže(byl použit šampon reset 1/10)
Od soray
Umíme, zvažovali jsme i přidání na shop, ale zatím moc nebyla poptávka.
Chvíli jsem to měl a největší problém byl, že člověk musel furt pumpovat a dolívat roztok, aby postříkal celé auto. Ale pěnu to dělalo luxusní, to jo :)
Od joshiki
Gloria a mesto je něco jného, takže je možné, že to fakčí trochu jinak ;)

Na ten kompresor mě to napadlo...jen by stačilo do nádobky v horní části nějakou přípojku tlakového vzduchu a byl by to plnohodnotný lance....mám to v plánu, ale čas a vytíženost je proti mě :(
doufám že přez zimu budu mít na takové hraní a pokusy dost času, ale ne zas moc :D
Od wildT
Vsak si hod nazev do Heureky, ne? :)

Jinak to Mesto vypada docela dobre (hlavne kdyz stoji ani ne 500), ja jsem nakonec koupil tu zminenou Glorii (vychazi cca o 3 stovky draz), ktera je sice mensi (1 litr), ale jak uz tu bylo receno, na cele auto mi staci necely litr. Je to dobry i na touchless myti, na wapce nakropit auto, splachnout destilovanou vodou, osusit vzduchem a auto je krasne cisty relativne bez prace. Pecka na zimu. :thumbup:

A taky je PECKA je napeneny GreenStar pri redeni 1:10, na podbehy nebo hodne zahumusene pneu aktualne neznam lepsi vec (krome predrazeneho Raceglaze Tyre Cleanseru)

A na kompresor by se to urcite upravit dalo, na YouTube je nekolik videii, kde to Polaci nejak udelali.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
Mitsubishi Lancer

Dnes som sa pohral s interiérom... VP Citru[…]

pekny detailing, spatny fotograf ...

MB SL500 "žehlička"

Ahoj, díky. Nepamatuju si už jestli APC neb[…]