Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od MaXyM
Tak ze zvladne foukat auto-kompresor temi 3 BARy nebo nikoliv?
Chapu, ze zalezy to na poskytovanym prutoku u tohoto tlaku.

Myslel jsem kupit neco takoveho: http://www.rr-naradi.cz/kompresor-do-au ... ium-cc-120
Pak je jasne ze nebude pohodlne to nosit v ruce spolu s nadobou (i kdyz by to slo).

Chci si postavit optimalni set, moznosti jsou ale omezene. Musim si vystacit s tim k cemu mam pristup.
Od Eddiee29
Kompreor z dojezdove sady zvlada udrzet hladinu kolem 2,5baru. Ostatni by jsi musel vyzkouset...
Jinak jsem vcera nasel ze gloria zacala delat aku pumpu do 5l nadob na strikani, vypada to celkem zajimave. Wildt by mohl posoudit zda to pujde namontovat i do 5l penovace.
Od wildT
Jo, akorat jsem na to koukal :) Myslim ze do FM50 by to pasovalo, ale jestli to jede jenom na AA baterky tak bych mel strach aby to vubec dokazalo poskytnout potrebnou forsaz... jinak u FM50 tlak neni problem, to ma primo autoventilek z tovarny, takze na kompresoru dam output tri bary, pripojim a jedu. Jen jsem teda popravde doted nevymyslel idealni penu (jako pomer koncetratu a vody) do FM50 coz me trochu stve. V male glorii penilo tak nejak vsechno. :D

Jinak teda jeste prilozim i to video

Jinak ten valetpro foamer vypada peckove, jsem zvedavy na cenu.
Od nemo
Neviem ako je na tom kompresor z chladnicky (fukam s nim kolesa na bicykel, auto a pod.), este to ma napadlo ako alternativa ale ten tiez vies uvarit pri velmo dlhom fukani :-)

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Od mario-fm
Postrikovac s kompresorem dela i marolex a myslim ze stal okolo 6t. Ficelo to slusne i zpracovani bylo perfektni jen ta cena je blbost.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Od Rocco
Dobrý vynález,ale než bych s tím udělal velké auto,tak bych asi umřel (nadsázka). :D
Foaem a wapek to mám mnohem rychlejší.......ale do veřejných myček dobrý. ;)
Od BooCzech
2l bez problému stačí na větší kombík i větší :thumbup: navíc je to bez práce, akorát naplníš foamer, připneš kompresor a jede to, samozřejmě klasickej foam lance je určitě lepší ale musíš všechno povytahovat, zapojit a hlavně to nejdůležitější, musíš mít kde to dělat a to já bohužel nemám :(
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 20

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]