Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od Rocco
Chápu......mám opravdu výhodu v tom,že si dělám pěnu na svém dvoře. Na ulici a jinde to asi tak jednoduše nejde.
Od Michail
Ale jde :D Přes léto si občas zaprovokuju i před barákem, je třeba alespoň v rámci možností vycházet se sousedy ;)
Od raym0n
Cau panove, nekdo v Brne na nejakou kratkou seanci ohledne modifikovaneho Marolexu? Ja jsem z toho uz fakt nemocnej a jsem jen pul kroku od toho to prodat!!
Od MaXyM
Nevim s cim bojujes, ale pokud s kvalitou peny pak se rad pridam.
Jen doplnim ze mam Epocu Tec One Foamer 2000 nikoliv Mesto jak jsem drive uvadel (2l nadoba, 1.5l pracovni objem - jinak hodne podoba se Mesto)

Uz jsem si sehnal kompresorek (jako na video 2 stranky drive), pripojil, frci to dle predpokladu. Jen ta pena nechce se drzet na aute 5min ;) Nez obejdu auto tak uz tece dolu. Muzu zkusit namichat jako na video, nevim ale zda nehraji tu roli jine faktory. Treba nejake kovove trysky, filcove vlozky apod. Dokaze nekdo shrnout co ovlivnuje hustotu a trvanlivost peny?

diky
Od wildT
Michail píše:Chceš radu? Kup Glorii. :D
Jak se to rika... nejsem tak bohat abych si kupoval levne veci. Doufam ze to usetreny kilo za to stalo :mrgreen:
MaXyM píše:Dokaze nekdo shrnout co ovlivnuje hustotu a trvanlivost peny?
1) Teplota vody (cim teplejsi, tim to lip peni, ale teda jen do urciteho bodu a navic tyto rozprasovace a zpenovace jsou na 40 st. max.)
2) Tvrdost vody (cim mekci, tim lepsi)
3) Tlak v nadobe
4) Pocet filcovych kotoucu ve vystupni trysce
5) Pouzita pena a koncentrace
6) Okolni teplota
7) Spina na aute (cim spinavejsi, tim pomaleji odtece)

Viz http://www.detailingblog.cz/rucni-zpeno ... y-a-triky/
Od MaXyM
jj, cetl jsem.
Asi jsem udelal chybu tim, ze delam na 2 vlozky (2 jsem vyndal uz davno). Tak zkusim s puvodne obsazenou "ctrkou".

Jinak na video z toho clanku stejne nic moc. 2 min a neco a pena je pryc.
Tak BTW 1.5l roztoku mi staci tak tak (Mondeo kombi). Nebylo by na skodu mit 2l roztoku, ale k tomu je treba vetsi nadoba.

BTW moje prace ;)

Obrázek
Od pastovic
A co ti brání si dolít z kanystru vodu a kapnout pěnu, a udělat další litr a půl? To je tak těžký? Lepší jak se tahat s 3litrovým rozprašovačem.
Od MaXyM
Vlastne nic nebrani. Uz jsem to dokonce delal. Jen to fakt neni pohodlne, hlavne ze na z auta mizi prave co udelana pena, cas tlaci, lidi cekaji apod.
Ted si predstav ze vse je mokre, klouze to, odsroubovat to nejde apod ;)

Osobne bych radeji 2.5 nebo 3l nadobu. Melo by to jeste dalsi prinos: vetsi vzduchovy polstar.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]