Ionizátor / Generátor ozonu

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
maxipes
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 12 kvě 2014, 21:42
Bydliště: Praha

Tam uz zostava len oblepit paskou a na par dni zaplavit odour removerom.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak bohuzel, auto mi tu stalo skoro tyden a kazdy den jsem do nej nastrikal tak 250-500ml (cimz jsem spotreboval svoje posledni zasoby) a nepomohlo to. Samozrejme cistenim vseho, vytepovanim, parnim cisteni stropnice i koberecku a tak to velmi zeslablo, ale porad to tam bylo citit. Jestli na to ozon pomuze, tak uz mam vyhlidnuty generator s 5g/hod :D V Anglii se do 150 liber da sehnat kdeco, kdyz to porovnam s tim .25g/hod za sestku tady, tak nevim jestli neni nekde chytak. Ale pockam jeste na referenci od majitele ktery si to pujde nekde nechat dat vyozonovat. Resp. on jeste bude menit kabinove filtry a tak, ale... hrozne.

Nicmene jsem o tom ozonu jeste dost procetl a celkem se mi ty reviews libi.
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Též jsem nastudoval něco o ozonu a zatím to vypadá skoro na všelék a zázračnou věc že se divím že to ještě neprodává Horst. Tak jsem se hecnul a z číny je na cestě základní krám za asi 600kč. Plánuju že udělám test tak že si v zavařovačkách nechám vykvést pár plísní a potom dostanou ozonovou kůru a jestli to zabere.
Pokud máte nápad jak udělat další test v domácích podmínkách, sem s tím
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

A kolik ozonu to dela za hodinu?

Jinak asi test proste na nos. Najdi misto kde je organicky smrad a pust to tam :D Nejake cizi necistene auto, ty nekdy smrdi takovou plisni jakoby, na to by to podle me bylo idealni :D
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

málo. Jen 400mg - 0.4g/h

Tchán má nové(staré) auto do kterého mu teče střešním okýnkem. Zkusím. S tím poznáváním podle smradu nevím. Mám čich na stejné úrovni jak cihla...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja na to prave mam zase celkem cit (zatim... ale zacal jsem nosit respirator na praci s mega humusama, tak snad mi vydrzi :mrgreen: ), hlavne prave na takovou tu plesnivost nebo spis i propocenost (jak v telocvicne v satne, nebo nevim k cemu to prirovnat) poznam i v relativne malem mnozstvi, kdy vsichni okolo tvrdi ze nic neciti.
Uživatelský avatar
Denny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 116
Registrován: 18 srp 2014, 18:19
Bydliště: Praha-Kladno

Brácha má doma Ionizátor, kvůli zabíjení bakterií v jezírku (má pravý Koi kapry). Ten Ionizátor má dotaženej z USA a vyšel ho asi na 15, má výkon 6g/h. Ale ještě jsem ho nevyzkoušel, jestli to funguje :D spíš jsem neměl smradlavý auto zatím. Dám vědět, jestli to k něčemu je :D
Uživatelský avatar
njn
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: 03 dub 2014, 15:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Trošku to tady oživím, doporučite nějaký cenově dostupný generátor ozónu který použiji třikrát ročně na dezinfekcí klimatizace v autě?
Toyo Sports Honda civic Vti mb6 (dead)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Tohle bude stačit na auta v pohodě ne?
https://www.expondo.cz/ulsonix-ozonovy- ... w-10050056
Odpovědět