Leštička

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
Balcik.D
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 11 led 2020, 18:03

Ano, dobrá poznámka a chápu ji. Nicméně mě přijde, že i s menším kmitem, ale s vynuceným výkyvem bych byl schopen lépe odstranit hlubší škrábance než s DJ, nebo se mýlím?

Edit:
Dovolím si jednu ukázku na yt. Kdo chce, najde si toho víc.. gro toho všeho je, že se mi zdá, že by mě to s DJ takto nešlo 8-)
https://m.youtube.com/watch?v=slYUNNBQ3a8
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

V klidu, yankee radí a sám neví :unknw:

Větší kmit na orbitální leštičce by byl krok vpřed, ale rozhodně ne takový skok, jako nucený kmit vs běžná orbitka 8mm.

Nucený kmit z tvého výběru má jen Makita, pouze doporučím koukat se po PO5000C s unašečem 125mm, protože 150mm unašeč na PO6000C je fakt hodně. 5,5 mm kmit v orbitálním režimu je slabší, v režimu nuceného kmitu zcela ok. Navíc asi máš už příslušné kotouče, tak bys nemusel dokupovat jiný rozměr.

Ostatní tebou uvedené leštičky jsou orbitální s kmitem 15mm, které (jak jsem psal) jsou krok vpřed, ale asi ne tím směrem, co hledáš.

Tak jako tak, určitě bych si Das 6 Pro nechal, je to velmi schopná mašinka. Doplnění to Makitou (která je k tebou zmíněné Mille nejblíže), mi dává dobrý smysl :thumbup:
pepe
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 19 bře 2017, 12:48

Ahoj chtěl bych se optat na Váš názor na aku leštičky od značky flex a hlavně na novinku PXE 80 10.8 -EC . Co jsem sledoval zahraniční fóra tak si jí dost chválí a v případě aku verzí jsou dost kladné reference.Chápu, že u profesionála, který leští desítky aut aku verze asi nepřichází v úvahu. Dík za Vaše názory
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

budes lestit na parkovisti ?
BSD maniac
pepe
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 19 bře 2017, 12:48

No to ne, ale zajímá mě všeobecný názor jak na novinku / malou leštičku PXE 80 / tak na aku leštičky. Kdyby to nedávalo smysl tak to nebudou vyrábět
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Me se pxe 80 hodne libi. Je trochu vetsi, nez rupes iBrid, zas ale zvladne 3-palcove kotouce a ma zajimavy rychlovymenny system. A rozhodne se bavime o stroji pro profesionalni vyuziti, zadne hobby hracce na baterky.
pepe
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 19 bře 2017, 12:48

Dík za názor, chtěl jsem si koupit iBrid a nyní když se objevila PXE 80 tak se mi taky moc líbí a uvažuji o její koupi a recenze na youtube jsou pouze ze zahraničí ( velká škoda že se tomu v čr někdo nevěnuje) . V případě větší leštičky na aku, taky používám vrtačku v bytě, dílně a mám ji na aku asi jako většina lidí . Dnes jsou baterie kvalitní tak proč do ní nejít. Ptal jsem se v obchodě na tyto věci a domluví mi přímo obchodního zástupce od flex který mi vše předvede: Jsem sice amater v leštění ale rád mám kvalitní věci.
jirkaj
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 52
Registrován: 11 říj 2014, 19:56
Bydliště: Vsetín

Chjtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte z praxe zkušenost s Shine Mate EP802 nebo jestli je v té ceně lepší něco jiného?
Díky moc
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

https://www.detailingshop.cz/liquid-ele ... -lesticka/ - bohužel ale momentálně vyprodané u výrobce
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět