Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od Rety
Někdy hodím i do pračky. Párkrát skončily iv sušce. Nepozoroval jsem žádné poškození. Ale aktuálně spíš trošku apc nebo nečeho, trošku vetřít a vapkou, odstředit na leštiččce a hotovo
Od Napster
Ja je cistim stejne jako bigbang. A jako suseni dam kotouc na leszicce do kbeliku a pustim :D
Od BigBang
To už záleží na tom jestli jsou potřeba nebo můžou vklidu uschnout. Pokud A, tak leštička v kýblu to jistí, pokud B, tak je vymačkám stiskem mezi dlaněma abych „nezlámal“ sucháč a nechám je uschnout na takovym tom skládacím sušáku naležáka.
Od Benny
Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli je tu někdo, kdo má reálné zkušenosti s leštičkami značek Vertool, DAS-6 PRO Plus? Porovnání vůči Torq-X nebo Shine Mate?

Celkem se mi cenově líbí, ale mám strach, aby to nebyl nějakej shit :)

Děkuju za odpovědi :)
Od HonzaD
A jakou leštičku vybíráš, konkrétně excentr 15mm kmit? Všechny zmíněné značky nejsou shity a kromě Torq-X na tom budou velmi podobně (jak kvalitou, tak cenou). Torq je dražší, neb připlácíš za známou značku :pleasantry: Máš-li ale vyšší rozpočet, pak se koukej spíš směrem Rupes nebo Flex
Od Benny
Vybírám excentr, ideálně 15mm kmit. Rupes a flex jsou docela mimo moje finanční možnosti. Nechci zase žádnej shit, měl jsem v ruce SM Ero600 a tu bych fakt nechtěl. S torqem se mi dělalo docela dobře, ale zase se prý kazí.

Proto jsem hledal něco v zahraničí, mám na ní cca 7-8000 Kč.
Od Benny
Ahoj, ještě bych měl jeden dotaz.

Nakonec asi půjdu do DODO JUICE BUFF DADDY PRO 880W, akorát jsem nikde nenašel informaci, s jakým unašečem se dodává, resp. jaký průměr kotouče si k ní mám objednat?

Nevíte prosím někdo?

Děkuju za odpověď :-)
Od soray
Ahoj, je tam unašeč cca 125mm, vhodné kotouče jsou 150mm nebo kónické 130/150mm. V balení je i brašna.
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 20
Work from samot0506

OK už to jede nesmí se použít ten n&[…]