detailing bag

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
ghari
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 20 kvě 2014, 23:13

Ahojte,

chtěl jsem se zeptat zda někdo máte tip kde sehnat opravdu dobrou ale ne předraženou detailingovou tasku, do které se toho hodně vejde.

To co je na detailingshopu je pro me nevyhovující a prijde mi to drahé, nevim co ta dodo juice, jak je velká a přijde mi i tak celkem malá.

nejsem profík, ale pár aut měsíčně udělám a tak mám hodně věcí a chci je mít pohromadě abych nemusel na nic myslet a byl vzdy ready.


díky za případné tipy.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ta velká DJ, co stojí asi 15kil zas tak malá není a hlavně je praktická...kdybych ji viděl naživo dřív tak bych ji pořídil.
Mám velkou brašnu od metaba, ta se už nedá samostatně koupit 690x430x300mm a tam se vleze celá strojařina i s kvanta kotouči
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
ghari
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 20 kvě 2014, 23:13

dik za info. jen jeste pro upresneni. nepotrebuji tasku na buffery - ten mam od festoolu vcetne kufru, ale na kosmetiku, stetce, houby, hardy a tak....diky


jeste jsem premyslel nad nejakym kufrem na koleckach, na ktery se necha sednout. vim ze festool neco ma. kdyz neco najdu urcite postnu pro inspiraci ostatnim..
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Já mám dva Kis Scuba L boxy pro skladování a jednu Stanley tašku ve stylu té Dodo na přenos (nikdy nenosím všechny). Mrkni se na web, ty Kis boxy dělají ve třech velikostech a jdou celkem bytelny, takže i posed by mohli vydržet.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

a co SOMMAR 2015 z IKei za 200kč :D
Přílohy
0321691_PE516748_S3.JPG
0321691_PE516748_S3.JPG (12.26 KiB) Zobrazeno 5627 x
BSD maniac
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Mám Swissvax Master Collection Bag a těch peněz rozhodně nelituju. Je to prostorná taška a vejde se ti tam úplně všechno. K tomu vozím pár uzavíratelných plastových boxů, kam dám zbytek neředěné chemie a mikrovláken
Obrázek
Uživatelský avatar
Austin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: 12 led 2013, 00:17
Bydliště: Brno

Odpovědět