Jakou vybrat leštičku?

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Nejsem nijak zastánce ShineMate, ale šel bych osobně v tomto případě spíše do ní. Cenový rozdíl cca 1650,- je docela zanedbatelný vůči zbytku vybavení a řekl bych, že tam ta přidaná hodnota je. Pochopitelně záleží na prioritách :) Nejlevnější bude jednoznačně aliexpress, kde nějaká orbika bývá pravidelně kolem 55$ s odesláním přímo z ČR (teď je za 51$).
Rozdílů je spousta: Pozvolný rozběh, hlídání otáček, menší hmotnost, delší kabel, rovnou 125mm unašeč, 3 roky záruka... Do rozdílů bych přidal i výkon, protože u extollky si myslím, že špičkový proud bude nižší, ale je to pouze moje domněnka. Zrovna Extolku jsem v ruce neměl a srovnání by mne zajímalo.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

ano asi lepsi bude vaha nizsi, kabel delsi, ale na moje pouziti 1x za rok to bude akorat. Platit nekomu za rozlesteni me vyjde nastejne a chci si to zkusit (pasty mam).
BSD maniac
Uživatelský avatar
yankee31
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 08 dub 2018, 21:48

přátelé nemáte někdo odkaz na opravdu funkční 3" unašeč? nebo neprodávají to někde v Čechách? na extolku. protože Aliexpress, Ebay i Wish se nějak nemůžou trefit do toho správného závitu. Ebay dokonce dvakrátObrázek
tygros
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 21 srp 2019, 21:51

Zdravím, právě mi přišla rotační leštička od Tectake, vůbec se není schopna rozběhnout na nejnižší rychlost, takže asi půjde obratem zpátky a koupím něco kvalitnějšího.
Uživatelský avatar
Honík
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 59
Registrován: 21 čer 2018, 21:39

yankee31 píše: 14 říj 2019, 11:58 přátelé nemáte někdo odkaz na opravdu funkční 3" unašeč? nebo neprodávají to někde v Čechách? na extolku. protože Aliexpress, Ebay i Wish se nějak nemůžou trefit do toho správného závitu. Ebay dokonce dvakrátObrázek
Měl sem úplně stejnej problém. :dash: Tak sem pak koupil na kármedija.cz a tam to 100% funguje :dance4: jen si někde sežen závaží o par stránek z5 sem to psal ;) :smoke:
A nebo na DS od doda maj ;)
Uživatelský avatar
yankee31
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 08 dub 2018, 21:48

Honík píše:
yankee31 píše: 14 říj 2019, 11:58 přátelé nemáte někdo odkaz na opravdu funkční 3" unašeč? nebo neprodávají to někde v Čechách? na extolku. protože Aliexpress, Ebay i Wish se nějak nemůžou trefit do toho správného závitu. Ebay dokonce dvakrátObrázek
Měl sem úplně stejnej problém. :dash: Tak sem pak koupil na kármedija.cz a tam to 100% funguje :dance4: jen si někde sežen závaží o par stránek z5 sem to psal ;) :smoke:
A nebo na DS od doda maj ;)
super, díky. měli poslední kus, tak už je můj Obrázek
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

to je ten Mammoth 3" Backing plate s uchycením šroubem 5/16" ?
BSD maniac
Uživatelský avatar
yankee31
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 08 dub 2018, 21:48

jo
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

mě jde jeden z 3'' ali, co byl sice dražší, ale podle fotky i popisu by měl mít 5/16'' závit, navíc vyvážený. Dám pak vědět
Uživatelský avatar
yankee31
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 08 dub 2018, 21:48

to mě šli všechny se závitem 5/16 podle popisu, ale nedorazil ani jeden
Odpovědět