Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od Frozz
lada18 píše:tak jsem se rozhodnul pro Shine Mate ERO600 pro začátek to stačí
jaký používá te kotouče na tu Shine Mate ERO600
Mám už nějaký rok a pro začátek je určitě OK :thumbup:. Kotouče to je na tobě, rupes, scholl, carpro kotouče, každému vyhovuje něco jiného.
Od Jelito
Zdravím. Potřeboval bych poradit s výběrem a vědět váš názor. Chtěl bych si do budoucna pořídit rotačni leštičku. Jsem úplný amatér v oblasti leštění aut, ale rád se učím novým věcem a rotačku proto, protože ji pak využiju i k jiným věcem než jen leštění autolaků.Budu leštit jen svoje auto, nechci to na kšeft.Chtěl bych nějaký střed a zde je můj výběr https://brusky.heureka.cz/srovnani-prod ... mclipboard
Samou chválu slyším na tu makitu konkrétně na ten starší typ 9227 cb. Ta novější co je hned vedle je zbytečně těžší a má další věc co se může sesrat v podobě dvou rychlostních stupňů. Teda pokud jsem to správně pochopil. Navíc z doslechu i makita údajně už taky není co bývala. Proto bych radši bral ten starší typ který je přeci jen ověřený. Na Metabo jsem slyšel taky chválu, ale bylo to na jiné stroje než je leštička. Pak je tam boschka a dewalt. Boschka mi přijde že se bude z nich lépe držet a má podobný tvar jak flex. Ta dewaltka má zas kladné recenze na heurece a navíc je z nich nejlevnější což je úspora 3 tisíce k dobru na příslušenství.Leštičku mám v plánu kupovat za nějaký čas, ale zas mám trochu strach že kdyby ta starší makita byla z nich bez konkurence, tak bych ji radši v nejbližší době objednal, protože kdoví jak dlouho bude ještě v prodeji než ji úplně nahradí ta novější. Za jakýkoliv názor či radu budu rád. Vím že jsou lepší značky, ale nechci mířit výš s cenou, už kvuli tomu že to bude víc ležet jak makat. Taky vím že dneska už není nic jak bývalo a všechno se dělá jako spotřebák, ale rád bych věděl zda cena bude odpovídat kvalitě.
Od Frozz
Makita bude určitě OK, případně se jukni i na Shine Mate EP801 ;-). Přednost je, že je lehoučká 2,2kg.
Od Jelito
Tak jako co si budem nalhávat,na to moje leštění by stačil i zgarb za tři tisíce,ale zase jsem člověk co radši připlatí a koupí si kvalitní věc na ,,pořád". Ale na druhou stranu kdyby třeba ten dewalt splnil co má,tak proč neušetřit ty 3 tisíce které můžu investovat do příslušenství. Na druhou stranu chápu že lidé zde a profíci budou mít jiné značky než jsem zde uvedl a nebo tu makitu. Ta makita bude asi jistota no.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 19

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]