Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od HonzaD
Na youtube je "Forensic Detailing Channel", ve spoustě jeho videí se zrovna ta Dewaltka objevuje a vždycky ji chválil. Jenom nadával, že je dost těžká ;)
Od BigBang
už jsem to tu psal, ale třeba kamarád má tu Boschku. Leštil :pleasantry: , v áčkách, od pondělí do pátku 4 auta denně víc jak rok a Božena pořád šlape. Kupoval jí už jetou.
Od Jelito
Jo však v pohodě, i ta boschka je pořád ve výběru. Důvod proč jsem se ptal bylo jestli třeba někdo neměl negativní ohlas na některou z nich. V této cenové relaci to bude asi na stejno a vše mi nejspíš udělá službu co od toho čekám :smile:
Od Napster
Pneumaticky naradi je tissi,nez excentr. Ty rotacky jsou vicemene stejne nejhlucnejsi. Ja bych volil spis podle hmotnosti. Precijeno 1kg navic je znacne znat ulesticky.
Od joshiki
právěže rotačky mi příjdou o dost tišší než excentry, sice časem se začnou ozvývat, ale když jsou nové tak šepot květin :D
Akorát teda když jsem měl v ruce fungl rotačku krauss, tak na 1. rychlost byla stejně hlučná jako ojetá makita na 3ce
Od Napster
Ta moje po 5letech a asi 90 autech uz moc nešeptá. Nekdy mam pocit,ze by spis nejradeji nafackovala. Ted dostala novy unasec. A casem asi i loziska na excentru. :D ale to je excentr.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 18
Mitsubishi Lancer

Dnes som sa pohral s interiérom... VP Citru[…]

pekny detailing, spatny fotograf ...

MB SL500 "žehlička"

Ahoj, díky. Nepamatuju si už jestli APC neb[…]