Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od Honík
Čaute ,
mám 8mm excentr a chci si k tomu pořídit další ,teď ale nevim jestli bude stačit klasika rotačka nebo ještě jeden excentr s nucenym oběhem :blush:
Co je podle vás lepší.
Díky
Od HonzaD
Velmi záleží, co si od toho slibuješ :) Je potřeba více informací, popravdě zatím je dotaz obecný asi jako "mám osobní auto, co má 4 dveře, mám si koupit pick-up nebo dodávku?"
Od Honík
Je to na hobby leštění rodina ,kamaradi určitě se mi nechce kupovat hned rupes nebo flex atp.
použiti s pastou M fg400 a 3M
Od HonzaD
Honík píše:
29 pro 2018, 12:19
určitě se mi nechce kupovat hned rupes nebo flex atp.
No, tím sis tedy více méně vyřadil ten nucený kmit :D Rotační leštička je tak jako tak dobrý doplněk ke klasickému orbitálnímu 8mm excentru (tj. NEnucený kmit).
Od samot0506
HonzaD píše:
29 pro 2018, 14:12
Honík píše:
No, tím sis tedy více méně vyřadil ten nucený kmit :D Rotační leštička je tak jako tak dobrý doplněk ke klasickému orbitálnímu 8mm excentru (tj. NEnucený kmit).
Tak já to vidím zase trošku jináč a to že orbit je doplněk rotačky :drinks:
Od Honík
samot0506 píše:
29 pro 2018, 20:17
HonzaD píše:
29 pro 2018, 14:12
Honík píše:
Tak já to vidím zase trošku jináč a to že orbit je doplněk rotačky :drinks:
Asi tak jak říkáš orbitka doplněk k rotačce.
Takže asi nemá význam kupovat hybrida že? :pardon:
Od samot0506
Tak to záleží na tobě jestli ho potřebuješ ,osobně mě nechybí ale taky jsem pokukoval před cca 2 lety a pak mě to přešlo.Já si vystačím na 90%prací s rotací a zbytek je na orbitce.Začínal jsem s rotačkou a tak nějak jsme si padly do oka tak jsme si zůstaly věrni a občas zahíbám rotačce s orbitkou :grinning:
Od Honík
Noo ono hlavně abych rotačkou nenadělal víc škody jak užitku.Kdyby záleželo jen na mě tak koupim i 21orbit ,rotačku ,rotoorbit no uplně všechno :blush: :grinning:
Ale jak to tak vypadá tak si koupil akorát tak H**no ptž jedu pro sušičku... :dash:
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23

Kurňa lesk jak blesk.

Work from samot0506

Díky za pochvalu