Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od mhhory
kvalitní, prostě je to čína, jako skoro všechno. 3 - 4 auta s tím uděláš, dle mě je to skoro to samé jako extool, akorát je jistota v závitu, když budeš chtít změnit unašeč.

Stejnou seženeš na wishi či aliexpressu.
Taky přemýšlím, že jí zkusím...

Bohužel stále váhám, moje zkušenosti s leštičkou na autě jsou nulové, ale ze začátku bych si koupil nějakou pastu s kterou to "nelze" zkazit a trochu se naučit, alespoň tahy a cviky jak se strojem zacházet....

jinak tady kompatibilní unašeč na extool 125 mm

https://ru.aliexpress.com/item/32844986 ... igLink+Inc
Od Honík
yankee31 píše:
27 zář 2019, 19:24
ten co je přímo k leštičce má snad průměr 170 nebo 180 a dokoupil jsem dva 150 co sedí přesně na origo unašeč. 5" unašeč jsem bral z Wish kvůli hromadě slev, ten přišel správný. pak jsem tam bral jeden 3", ten měl špatný závit. další 3"jsem bral na ebay, taky špatný závit. tak jsem to zkusil ještě jednou od někoho jiného na ebay a zase špatný závit. ovšem všechny tři jsou od stejné značky Obrázek tak teď čekám co přijde z Aliexpress Obrázek
joo taky mám doma 2 unašeče 3´´ s normálnim M6 závitem tak sem se nasr.. a koupil v čr normální co pasuje. Jo a jinak je fakt dobrý dát si tam závaží jinak mi připadalo,že se extolka rozlítne na větší rychlost než 2 .. :shout:
Od Honík
takle to má třeba Liquid elements,
ono asi záleží i na výrobci jak je unašeč vyrobenej ;)
Přílohy
123456.png
123456.png (168.71 KiB) Zobrazeno 2702 x
Od brabus
porad nevim kterou z techto dvou zvolit Extolku (tvarove jak Shine Mate ERO)ma nizsi otacky 1500-6800 a kmit 8 zas budu muset objednavat redukci na 125mm. Nebo toho Tectake (zda se mne dost velka) zas o neco delsi kabel, kmit 7.5. Jiné drzeni...

Nejaké rady ?
Přílohy
403389-6.jpg
MAD0042_1.jpg
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 31
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]