Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Uživatelský avatar
Od Rocco
#48991
Tak o té síle jsem si to myslel,ale ten bordel mě nenapadl......takže se zamítá a díky ještě jednou za upozornění s tím bordelem.
To bych asi řval vzteky,jak jsem blbej. :D
Od HonzaD
#53059
Máte někdo zkušenost s Blaster SideKick? :smile: Stojí to za ty prachy?
Uživatelský avatar
Od oxik
#53060
Za 790Kc je ted v Mountfieldu ve vernostnaku fukar/vysavac.. o kvalite si iluze nedelam, ale zkouseli jsme ho a docela jede..
Od HonzaD
#53066
kompresor i fukar na listí mám a ten fukar (+ vysavač, docela slušný, elektrický se šňůrou) není úplně ono prostě... :unknw: Buďto bych musel nějak radikálně upravit (=zkrátit) trubici, což by zase znemožnilo použití na zahradě nebo tomu udělat nějaký jiný user-friendly mod. Navíc by to bylo i tak pořád velká kráva, potřeboval bych něco menšího prostě (prostory nejsou neomezené).

Už jsem přemýšlel, že na vysavač (shop-vac) koupím druhou hadici, co zůstane čistá, budu udržovat i vnitřek vysavače čistý a budu foukat tím. Vzduch ohřátý už bude... Ale nechce se mi do toho, úplně user-friendly to není a stejně bych to použil jen pákrát, pak by mě přestalo bavit to vytahovat a čistit :D

Hlavně mě se*e, jak amíci maj třeba tenhle sidekkick za 80 doláčů se svojí kupní silou a u nás (tedy varianta pro Evropský trh) je za skoro dvojnásobek. Nechápu, že dát tam 230V motor a jinou šňůru vyjde tolik :nea:

Kdybyste měli nějakou slušnou levnou alternativu podobné velikosti (aka fén na psy a podobně) nebo kdybyste někdo dovedli jednoznačně určit, že půjde vevnitř jen přepojit cívky (nebo udělat nějakou jinou triviální úpravu ze 110V na 220V a zachovat rozumný výkon při 50Hz), bylo by to supr. Nebo kdyby byl na aliexpressu od skutečného výrobce - například :D
Uživatelský avatar
Od oxik
#55043
V Mountfieldu nově od Ikry aku nářadí, 40V baterka a fukar, ozkoušeno a musím říct, že mnohem lepší než 2T motorovej, hlavně o dost lehčí.. má plynulou regulaci kolečkem a ještě TURBO tlačítko :D

Teď jsou ve věrnostním programu, takže to nevychází uplně nejhůř, rychlonabíječka 890kč, baterka 1500, fukar 2000.. asi takhle samotný se to nevyplatí, ale když chce někdo víc aku nářadí tak to bude asi dobrý.
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]