Fukary na listí při mytí auta?

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Tak o té síle jsem si to myslel,ale ten bordel mě nenapadl......takže se zamítá a díky ještě jednou za upozornění s tím bordelem.
To bych asi řval vzteky,jak jsem blbej. :D
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Máte někdo zkušenost s Blaster SideKick? :smile: Stojí to za ty prachy?
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Za 790Kc je ted v Mountfieldu ve vernostnaku fukar/vysavac.. o kvalite si iluze nedelam, ale zkouseli jsme ho a docela jede..
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

kompresor i fukar na listí mám a ten fukar (+ vysavač, docela slušný, elektrický se šňůrou) není úplně ono prostě... :unknw: Buďto bych musel nějak radikálně upravit (=zkrátit) trubici, což by zase znemožnilo použití na zahradě nebo tomu udělat nějaký jiný user-friendly mod. Navíc by to bylo i tak pořád velká kráva, potřeboval bych něco menšího prostě (prostory nejsou neomezené).

Už jsem přemýšlel, že na vysavač (shop-vac) koupím druhou hadici, co zůstane čistá, budu udržovat i vnitřek vysavače čistý a budu foukat tím. Vzduch ohřátý už bude... Ale nechce se mi do toho, úplně user-friendly to není a stejně bych to použil jen pákrát, pak by mě přestalo bavit to vytahovat a čistit :D

Hlavně mě se*e, jak amíci maj třeba tenhle sidekkick za 80 doláčů se svojí kupní silou a u nás (tedy varianta pro Evropský trh) je za skoro dvojnásobek. Nechápu, že dát tam 230V motor a jinou šňůru vyjde tolik :nea:

Kdybyste měli nějakou slušnou levnou alternativu podobné velikosti (aka fén na psy a podobně) nebo kdybyste někdo dovedli jednoznačně určit, že půjde vevnitř jen přepojit cívky (nebo udělat nějakou jinou triviální úpravu ze 110V na 220V a zachovat rozumný výkon při 50Hz), bylo by to supr. Nebo kdyby byl na aliexpressu od skutečného výrobce - například :D
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

neboměnič z 220V na 110V
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Fen na psy se da koupit v UK za 80 liber, coz mi neprijde po Brexitu jako tolik penez a nemusi se resit voltaz. Ale nemam vyzkousenou funkcnost. :D
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

V Mountfieldu nově od Ikry aku nářadí, 40V baterka a fukar, ozkoušeno a musím říct, že mnohem lepší než 2T motorovej, hlavně o dost lehčí.. má plynulou regulaci kolečkem a ještě TURBO tlačítko :D

Teď jsou ve věrnostním programu, takže to nevychází uplně nejhůř, rychlonabíječka 890kč, baterka 1500, fukar 2000.. asi takhle samotný se to nevyplatí, ale když chce někdo víc aku nářadí tak to bude asi dobrý.
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
pavel.fordik
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 23 čer 2018, 01:11

Otevřu starší téma, ale co se tu probíralo, tak váš názor na vyhnání zbytku vody ze spár toto https://www.rommar.cz/ryobi-r18tb-0-aku ... cky-v15076 ? Kompresor nemám bohužel zatím kam dát :cray:
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Proč ne. Pokud nemáš přístup k proudu při mytí, je to prakticky jediné možné řešení pro sušení vzduchem
pavel.fordik
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 23 čer 2018, 01:11

K proudu přístup mám, ale kompresor bych neměl kam schovat. Chvíli se v detailingu pohybuju, ale profi to nedělám, tak hledám zatím levnější cestu. Nicméně poradit si rád nechám.
Odpovědět