Fukary na listí při mytí auta?

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

mod edit: Odděleno z/navazuje na diskuzi v viewtopic.php?p=45819#p45819 (wT)

http://www.fieldmann.cz/akumulatorovy-z ... fzf-1001-0

Nezkoušels to i na sušení?
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jo, jenze kdyz se clovek podiva do ruznych shopu, tak vetsinou uz moc neni. Ale pokud by nekdo neco nasel, tak pozor na to, ze 1001-A je (drazsi) verze s akumulatorem, staci nabit a foukat; a 1001-0 je verze bez akumulatoru (maji vice akumulatorovych nastroju a baterka sedi do vsech, tak aby nekdo kdo uz ji treba doma ma ji nemel zbytecne 2x).

Jinak prave kvuli suseni jsem to kdysi kupoval (i kdyz spis na vyfoukani vody ze spar atd.), kdyz je poradne funkcni beading (nebo kdyz se tomu pomuze ONR ~1:50), tak to celkem funguje. Vydrzi to foukat cca 10-15 minut, takze bezne po umyti vyfoukam vodu ze spar, mrizek, klik atd. a na co zbyde baterka tak potom vyzenu vodu z laku a pak dosusim klasicky. Urcite muzu doporucit, sice casove to zabere mozna par minut navic, ale odnikud pak nic nevyteka, na dosuseni staci klidne i mensi rucnik; a pripadne v kombinaci s oplachem osmotickou vodou je to potom nejlepsi vec na svete, po kazdem umyti to vypada jak kdybych prave dolestil vosk, coz je efekt ktery se mi pri klasickem myti+suseni rucnikem nedari uplne vzdycky dosahovat. :D

No a pak samozrejme je to super i na to, na co je to urcene, tedy odfuk listi; pripadne dnes jsem s tim odfoukal snih cca z 60 metru chodniku. :mrgreen:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tak to je super, dík za info, mě šlo hlavně o to, zda to má dostatečný proud vzduchu na sušení. Koukal jsem, že Bosch dělá něco podobného v kombinaci se zahradním vysavačem, to by se mi líbilo asi ještě víc :)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

hodíš kdyžtak odkaz? já totiž teď na něco taky koukám a ten bosch je s cenou nekolikanásobně vejš a hlavně jsem žádnej s vysavačem nenašel teda...
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

http://vysavace-listi.heureka.cz/bosch-als-25/

Ale zatím jsem to podrobně nezkoumal.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Piškot
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 11 dub 2014, 17:03
Bydliště: Stará Boleslav

Tohodle Bosche máme na zahradu a párkrát jsem s ním ofukoval auto a myslím si, že úplně dostačující. Spíš se koukám po nějakém aku, protože ne vždy si můžu natáhnout šťávu
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Máme nějakej z mountfieldu (před několika lety za dvojku asi) a suší se s ním skoro furt. Teď je super i na sníh
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Mountfield muzu doporucit, neni problem objednat jakykoli nahradni dil, takze si klidne muzete nabit dve aku a jet vice aut :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

soray píše:http://vysavace-listi.heureka.cz/bosch-als-25/

Ale zatím jsem to podrobně nezkoumal.
Jo tak já myslel že se bavíme o aku....to potom jo.

Já našel tenhle baliček: http://www.fieldmann-cz.cz/vyhodne-sady ... fzf-1001-0

nechci všude tahat šnůru a potřebuju něco kolem ovocnejch stromku protože benzíňák mi ty stromky ničí když si nedávám moc pozor. Fukar bych měl na auto a na sníh před barák...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

S tim Fieldmannem (fukarem) jsem spokojenej, popravde i o te strunovce jsem uvazoval, abych mel dva aku. Castokrat bych potreboval vysekat rohy v zahrade a blizko k plotu, kam nezajede sekacka, ale nemam 100 metrovou prodluzku a ani kdybych mel, tak by se mi nechtelo ji tahat, takhle bych zabil nekolik much jednou ranou.
Odpovědět