Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od HonzaD
Ten fieldmann fukar je nejaky levny oproti prvnimu odkazu:
http://vysavace-listi.heureka.cz/fieldmann-fzf-1001-0/

Nahradni akumulator jde sehnat za od 800,- Sice za par stovek navic je k tomu i strunova sekacka, ale ani tohle neni spatny deal.

Ohledne vysavace na listi: meli jsme doma fukar-vysavac myslim viking, to vysavani listi stalo za prd, listi nesmelo byt suche a moc s vetvickama. Hlavne ten pytel byl hned plny. Mnohem rychlejsi bylo nafoukat to na hromadu a shrabat nez se snazit vysavat ;)
Od medimpo
Pouziva nekdo na suseni foukac na listi? Kdyz tak jaky? spokojenost?
Protoze mam uz od Bosch baterii zvazuju BOSCH ALB 36 LI.
Přílohy
download.jpg
download.jpg (5.93 KiB) Zobrazeno 2060 x
Od Rocco
S tím Fieldmannem opatrně.Je to poctivá Čína. :D
Máme to v prodeji i my v práci a třeba jejich vrtačky jsou spíše hračky pro děti.
Fukar jsme měli taky a co se foukání týče,tak to foukalo celkem slušně,jen jde o to,co to vydrží.Všechny aku věci jsou pak ,co se náhradních baterií týče ,dosti drahé a máte za to pomalu nový kus.Kabel je kabel. :D
Od Frozz
Tak nějakých 280km/h rychlost vzduchu by měla stačit na kompletní sušení nebo ne? :(
Od Rocco
Teď mě napadlo,že můj vysavač (NAREX) umí i foukat,ale asi to bude málo......musím to vyzkoušet. :)
Od header009
Mám vysavač od karchera s foukanim ven a musim rict ze na suseni je to vicemene nevhodne. Ten proud vzduchu je slabej, a pokud nemáš zrovna ošetřeno že voda utíká sama je to jen pro zlost taková práce :smile:
Work from samot0506

OK už to jede nesmí se použít ten n&[…]