Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
No jestli to chceš, tak ti gratuluji k plýtvání penězi. Za těch 9k bych ti poskládal set s leší leštičkou, kosmetikou, více kotouči a větším balením past. Ale možná se tam platí za ten limitovaný černý foam pad....
Jo. Teďka jsem ze srandy dal dokupy nákup na shopu a leštička, 2 hrubé kotouče, 2 střední kotouče, 2 pasty každá po 1kg a vyšlo to na 8000. Do těch 9ti bys tam měl i leštěnku podle uvážení a vosk. Dva ručníky asi za 150kč a aplikátor za 60kč tam nepočítám. Megs je strašně drahá značka
brutální cena v podstatě jen za nápisy meguiars...nic víc.
Nějakou nadstandartní kvalitu rozhodně nehledej.
Navíc tohle je malý kmit....radši koukni po nějaké 15mm.
Kdyby jsi moc chtěl, dokázal bych ti sestavit a zařídit kit dle tvých potřeb.
Nedela se s ni špatně. Ale ano je to drahy. Sam mam sice starsibmodel G220 a dostacujici. Nicmene za tuhle cenu bych vybral asi Jinou. Ta ultimate compound bere dobre,ale platis tam hold za znacku meguiars. Za tu cenu by si na DS udelal jiny set. Ted az dodelam FG400 chci zkusit school S3 pastu.
Platíš, neplatíš. Samozřejmě že né všechny, ale na doporučení kamaráda používám Mgs věci a dělám to ručně (podle mnoha z vás neprofesionálně a zbytečně). Oproti DJ leštěnkám jsem s Mgs věcmi byl vždy spokojenější ve výsledku. Nebavím se o vzhledu nového auta. Ale na takové to domácí leštění, pro mnohé zde nepochopitelné.

Na práci joshiki jsem se tady už několikrát díval. Ještě jsem za ním ale nejel z důvodu obav o černý lak. Už jsem to viděl 2x od firmy rozleštěné na slunci a nebylo to pěkné. To netvrdím, že se mi to např u něho/u tebe může stát také. Ale strach z toho mám.

Každopádně laicky mi přišla ta celá sada fajn za ty prachy. Je mi ale jasné, že tomu tak asi není na 2. pohled.
Aljo jo, za značku Megs platíš. Viděl jsem jejich jednu leštičku. Jeden výrobce, cena u všech víceméně stejná, Megs to měl o třetinu dražší jen proto že tam byl nálepka. Zase co vím, tak pasty D105 a D205 jsou dobře hodnocené
Domácí leštění tady dělá kdekdo a chápe význam "jednostupeň" kdy prostě vyleštit do 100% nemá cenu když je to daily car.

Já se ti klidně zaručím že Joshiky odvede sakra dobrou práci a raději by tam vykrvácel než odevzdal auto s hologramy

Tak se zamysli jakto že si můžou dovolit dát takovou slevu na ten set?
Dejme tomu, klidne zustan u jedne znacky, kdyz ti vyhovuje, kupuj vyhradne Megs, to ti nikdo nebrani. Kdyz proste Megs chces, no problem, neni nutne hned psat hejty urazenym tonem ;-)

Jenom teda pro nejaky spolecny nakupy, kdyz ted maj tu akci 2+1, koukej po setech BEZ lesticky, protoze tohle je darda a porad dost drahe.

Lesticku si pak dokup zvlast od nejake jine znacky, je tu spousta tipu. Srovnatelnou nebo lepsi mas za polovic.

Navic jestli ten obchod chces na te akci trochu "podojit", naklikej si poradny nakup sam, protoze ta akce je vlastne "kazda treti polozka v kosiku pri serazeni sestupne dle ceny je zdarma"

A k joshikimu, "videl jsem jeho praci, ale bojim se hologramu", myslim, ze jsi v tom pripade jeho praci nevidel poradne.
Odeslano z telefonu
Jakože špatně se s tím dělat nebude o tom žádná, ale fakt zbytečně vyhozené peníze.
Megs má dobré věci o tom žádná, ale když zohledníš cenu, tak jsou jiné značky vychází podstatně lépe cena/výkon.

Ono leštit a mazlit auto ručně není nic neprofesionálního přeci, nebude tu nikdo kdo by to nechápal...každý to tak přeci dělal nebo ještě dělá bez použití strojů, samozřejmě mít alespoň nějaký malý excentr na drobnější zásahy je velmi vhodné.

Pokud to po přeleštění na slunci nebylo pěkné, je na čase to svěřit někomu kdo ví co dělá a neleští pokus omyl :D Po několika "firmách" jsem opravoval a divil by ses kdo všechno vypustí šmejd-autorizáky,lidi co leští roky, firma z Brna s gigantickou propagací atd atd :rolleyes:

Pokud zamýšlíš na svém autě full korekci(nebereme v potaz problematiku samotného leštění), tak doporučuju rozhodně DA s kmitem 15mm, cenově se takové stroje dají pořídit kolem 9tky
Zvládneš s tím hodně a je to poměrně univerzální stroj, spousta lidí má jako stroj právě jen 15mm a zvládají s ním v podstatě vše.

Jestliže máš v plánu nechat auto vyleštit a pak jen jednou za čas přelíznout jemnou leštěnkou, pak by ti stačil i 8mm kmit, ale cenový rozdíl mezi 8 a 15mm je počítejme cca 4tis což není až tak moc, ale cenový rozdíl tam je.

Příslušenstí(doporučuju 2pasty+2druhy kotoučů) tě výjde na 1,5tis s tím že:
0,25L silné pasty + 2 kotouče
0,25 finiš pasty+1kotouč
S takovým základním setem jsi schopný na laku udělat nějakou tu slušnou korekci i sám(co se týče samotného materiálu)
Work from samot0506

Zdar Russella máme doma tak zase já […]