Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Zdravím, dúfam že nikoho nenaserie že, som zakladal novú tému, ale nikde som nevidel porovnanie týchto strojov, resp. som sa o tom nedočítal. Uvažujem o kúpe rotačnej leštičky a zvažujem tieto dve varianty.

http://www.naradie-profesional.sk/12451 ... b-lesticka

http://www.detailingshop.cz/lesticky/do ... -lesticka/

+- neviem sa rozhodnúť, Makitu si viem zohnať za veľmi prijatelnú sumu, nakoľko môj otec predáva náradie + všetko s tým spojené takže o servis o všetko by som mal postarané zdarma, avšak veľké + dávam Dodovi za váhu o 1kg lahšia oproti Makite mi príde dosť. - Zas dávam za reguláciu otáčok tými nazvime to "tlačidlami" u Makity je koliesko, čo mi príde pohodlnejšie. Celkovo Makita mi príde viac profi no radšej by som bol keby sa to tu rozobralo viac do hĺby. Zatial díky Páni. :smile:
Já bych šel rozhodně do Makity.
Výhoda oproti Spin Doctoru je v té regulaci otáček kolečkem a klasický spoušťový spínač. To zapínání na DJ spin doctoru tě bude předem nebo později štvát.
Když umíš sehnat za dobré peníze + servis apod. Neváhal bych.
DJ Spin doctor je furt spíše hobby leštička.
Makita by se už dala zařadit do řady profi.
Makita mi odleštila více jak 50 aut a krom jedné výměny uhlíků v ceně 3stovky a hlučnějších převodů(což je přirozený jev) nebyla žádná porucha.
Makita je značka profi nářadí...dodo je značka čeho? Kosmetiky.
Nadruhou stranu i dodo spin může práci odvádět dobře
Presne na toto som narážal, Dodo mi moc nevonia jediná výhoda je tá váha, pričom s makitou ako takou som nikdy nemal problém resp. ani otec. Nespočetné množstvo strojov šlo od neho do sveta.. Výhodou je že neriešim servis ani nič podobné dokonca ani pozáručný ale predsa sa spýtam nevadila vám váha?
Ona ta vaha navic u makity je na praci prijemna :). Dost casto ani nemusis tlacit.. proste celkove se s ni lip dela :).
Dělal jsem hodně se Spinem i s Makitou, kterou mám dodnes. V první řadě je třeba říct, že tahle Makita je snad nezničitelnej kus stroje a na profi leštění je to podle mého názoru stále jeden z nejlepších strojů. Na druhou stranu, je těžká a po několika hodinách leštění je to prostě fakt znát.
Dodo je normální hobby leštička, která má velkou výhodu ve své váze, je lehká a vždy se mi s ní pracovalo dobře. Občas se umí dost zahřát, zejména když člověk zapomene, že to není profi sroj. Ale za ty roky, co DJ leštičky prodáváme, si vybavuji tuším asi 3 nebo 4 reklamace, kdy 1 byla Buff Daddy a zbytek malosériová Spin Pro, která se vyráběla jen chvíli.

Musíš si spíš položit otázku, kolik aut ročně s tím chceš dělat. Pro hobby použití bych doporučil Spina, pro profi rozhodně Makitu.

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]