Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od wildT
Pokud jde ciste o predmyti pred klasickym umyvanim, tak staci cokoliv, co jde napenit. Hlavne, aby se ta spina co nejdyl odmocila - sam prave do foamlance ted v zime davam horkou vodu a par kapek toho ValetPro (mam to v davkovaci na mydlo takze nevim kolik presne) a funguje to perfektne.

Na situaci pena-oplach-pryc je ale lepsi nejaka dobra pena, jako treba prace ten Bilt Hamber; sunda te spiny nejvic. Vyzkouseno na srazu oterovym testem toaletakem. :mrgreen:
Od Kmoda
wildT píše:No, on je vyprodany uz od pred-srazu pac jsem prave chtel aby mi ho soray vzal a uz nebyl :mrgreen:
Kdybych věděl že je ta pěna od Bilt Hamber 5 litrů tak ji asi objednám. Ale je u ní dostupnost do 30 dnů a já nerad objednávám něco co není. To mě trochu mrzí pokud je něco skladem a tváří se to že není...
Teď koukám že je skladem jedna pětilitrovka PH Neutral od Valetu a nebyla...
Od soray
Bilti dorazili včera a bohužel to není jen o tom, lousknout prstem a bude to i na shopu. Kluci to musejí vybalit, fyzicky zkontrolovat, zkontrolovat proti faktuře a pak mi teprve posílají info, že se zboží může zadat do systému. A já od dnešního rána lítám po Praze a k PC jsem se dostal bohužel až nyní.
Toliko jen pro informaci, proč něco fyzicky je a tváří se, že není.... Každopádně, během odpoledne to bude i na shopu ;)

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]