Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od wildT
Mate nekdo zkusenost s lakovanim? Nejde mi vylozene o autolak, ale spise obecne o nanaseni barvy vzduchem - proste takove ty veci na ktere normalne clovek bere barvu ve spreji (vrata, dvere, PC skrin, drobne dily na moto/auto, atd.).

Kompresor s odlucovacem oleje a vody uz mam (mam dokonce i lakovaci "skrin" kde jsem kdysi sprejem lakoval prave vyse zminenou PC skrin :D vedet tehdy vsechno co vim o finisovani laku ted, tak bych s tim vyhral vsechny modding PC souteze na pctuningu :D ), takze ted se divam po necem cim bych mohl nanaset barvu a lak.

Trochu jsem projizdel colorshop, ale absolutne se v tech vsech strikacich pistolich nevyznam, je tu nekdo, kdo by s tim dokazal poradit?
Od vhml
Službu bohatě udělá nejlevnější HVLP pistole za pár stovek. Lakoval jsem s tím celý auto a nebyl problém.
Od brokenarrow
K tomu DIY ještě...
Pokud budu chtít nalakovat jen rámy dveří, musím je odstrojovat kompletně nebo stačí obalit folií tapce?

Je to sranice, ale potřebuju to mít hotové hned druhý den, profi lakovna to zmakne určitě lépe, ale tady je ve hře spíš rychlost :)
Work from samot0506

OK už to jede nesmí se použít ten n&[…]