Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Nevíte někdo kde sehnat za rozum co nejmenší průměr unašeče (okolo 75mm) se suchým zipem a M14 závitem?
Naposledy upravil(a) wildT dne 26 kvě 2017, 17:22, celkem upraveno 1 x. Důvod: prejmenovano a presunuto
Diky,
nejake jsem taky nasel,ale zapomnel jsem dodat,ze bych potreboval neco z Ostravy abych si pro to zajel osobne. Cena toho unasece je nekolikanasobne nizsi nez je to prestrelene postovne :?
No, nic jednoduse k vyzvednuti v Ove jsem nenasel, pouze Brusivo Jimi, kde jedine pres ICO (ale jsou to zmetci, presne u nich na prodejne jsem jeste dva roky zpet nakupoval normalne jako fyzicka osoba!!!).

Mozna to zkus pohledat sam pod pojmem "podlozny talir", treba neco najdes.

Dalsi moznost je rovnou z Ciny 8-)
HonzaD píše:No, nic jednoduse k vyzvednuti v Ove jsem nenasel, pouze Brusivo Jimi, kde jedine pres ICO (ale jsou to zmetci, presne u nich na prodejne jsem jeste dva roky zpet nakupoval normalne jako fyzicka osoba!!!).
Taky jsem tam nakupoval normálně pasty i kotouče jako fyzická osoba a taky jsem to letos zjistil,že už to nejde,když mě slušně poslali do prdele. Dost klesli :thumbdown:

Luducat píše:Muj vercajk v Bartovicich, nedavno jich tam meli spoustu
Díky v pondělí si tam zavolám :thumbup:
Ja uz bych penovy podklad nechtwl. Koupil jsem na excentr DJ 5" za 600kc a po dvou dverich se roztrhnul. Resila se i reklamace. Bud vysoka teplota a nebo vibrace. Twplota to nebyla,ale ty vibrace jedine. Ten nizkej od cinana drzi jak židovská vira a navic tolik nevibruje. 3" mam na vrtacce na excentru DAS6 hází.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]