Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Nevíte někdo kde sehnat za rozum co nejmenší průměr unašeče (okolo 75mm) se suchým zipem a M14 závitem?
Naposledy upravil(a) wildT dne 26 kvě 2017, 17:22, celkem upraveno 1 x. Důvod: prejmenovano a presunuto
Diky,
nejake jsem taky nasel,ale zapomnel jsem dodat,ze bych potreboval neco z Ostravy abych si pro to zajel osobne. Cena toho unasece je nekolikanasobne nizsi nez je to prestrelene postovne :?
No, nic jednoduse k vyzvednuti v Ove jsem nenasel, pouze Brusivo Jimi, kde jedine pres ICO (ale jsou to zmetci, presne u nich na prodejne jsem jeste dva roky zpet nakupoval normalne jako fyzicka osoba!!!).

Mozna to zkus pohledat sam pod pojmem "podlozny talir", treba neco najdes.

Dalsi moznost je rovnou z Ciny 8-)
HonzaD píše:No, nic jednoduse k vyzvednuti v Ove jsem nenasel, pouze Brusivo Jimi, kde jedine pres ICO (ale jsou to zmetci, presne u nich na prodejne jsem jeste dva roky zpet nakupoval normalne jako fyzicka osoba!!!).
Taky jsem tam nakupoval normálně pasty i kotouče jako fyzická osoba a taky jsem to letos zjistil,že už to nejde,když mě slušně poslali do prdele. Dost klesli :thumbdown:

Luducat píše:Muj vercajk v Bartovicich, nedavno jich tam meli spoustu
Díky v pondělí si tam zavolám :thumbup:
Ja uz bych penovy podklad nechtwl. Koupil jsem na excentr DJ 5" za 600kc a po dvou dverich se roztrhnul. Resila se i reklamace. Bud vysoka teplota a nebo vibrace. Twplota to nebyla,ale ty vibrace jedine. Ten nizkej od cinana drzi jak židovská vira a navic tolik nevibruje. 3" mam na vrtacce na excentru DAS6 hází.
Mitsubishi Lancer

Ďakujem :smile: za obeť padli 3 handričky a 2hod[…]

pekny detailing, spatny fotograf ...

MB SL500 "žehlička"

Ahoj, díky. Nepamatuju si už jestli APC neb[…]

Helmut - Passat B8

Třetí kontaktní mytí (Auto Fi[…]