Foam lance

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Uživatelský avatar
Ondrej2005
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 05 čer 2018, 21:46
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

juro111 píše: 25 dub 2019, 04:52 Vedel by niekto poradiť, či Dodo Juice Snow Commotion Foam Lance stačí na slušné napenenie auta? Momentálne mám iba napeňovač čo bol k wapke, myslím že je to FJ3, takže v porovnaní s týmto to bude asi lepšie.
Alebo by bol lepší od karcher FJ10?
Viem, že HD foam lance je asi top, ale oplatí sa priplatiť na umytie auta raz za mesaic?
Diky.
Dodo Juice Snow Commotion Foam Lance a jim vzhledově podobné jsou standardní Hoby. Nákupní cena je cca 350,- a dané firmy DODO, a jiné si jen nadiktují barvu napěňovače + samolepku na láhev a ve finále se to tváří jakože jejich produkt. Koukni se na MTM PF22. Poměr cena výkon je super. Vydrží ti minimálně 5 let, kdežto ostatní se ti rozbijou :-)
Uživatelský avatar
Ondrej2005
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 05 čer 2018, 21:46
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

header009 píše: 11 zář 2020, 11:37 Ahoj, mám takový dotaz. Koupil jsem mjjc foam Canon pro. Zatím jsem koupil na test pěnu Geyon, uvidím jak to bude fungovat ale do budoucna plánuji BH auto foam.
Nicméně mě zajímá, jestli po každém použití vyplachujete penovač čistou vodou ?
Protože já určitě celou nádobu na jedno auto nebudu mít
Ty staré MJJC do ceny kolem 350-450 bly super, vydrželo to 1-3 roky a pak to člověk zahodil. Nyní za cenu cca 890,- z oficiální distribuce je ta cena mimo za základní verzi.

MJJC bych určitě proplachoval. Nemají nerezové sítko tak kvalitní jako ty luxusní MTM PF22 :-(
Výplach udělat stylem že odšroubuješ nádobku s chémii a pustíš na pár sekund pistol a je to.
Odpovědět