Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
#59854
...ahoj, potřeboval bych poradit jakou leštičku mám vybrat, když chci začít s leštěním jako hoby...svoje auta, rodičům, bráchům, kamarádům atd.? Něco jsem pročetl, ale přece jenom už jsou to témata staršího data a myslím, že se při dnešním rychlém vývoji mohlo hodně změnit. Jako příklad co si myslíte třeba o orbitální leš. EXCENTER 710 W s příslušenstvím za 3500? Přes zimu nebo z jara bych chtěl absolvovat nějaké školení ( opět prosím o radu na nějakého profíka či kurz) a když už píšu tak jaké máte zkušenosti se značkami auto kosmetiky? Zatím dík za odpovědi.
#59863
A to, že bylo vlákno založeno před šesti lety, ti jako brání se zeptat v něm? V čem je tvůj dotaz jiný oproti tomu, který tam byl nesčetněkrát položen?

Nechci být nepříjemný, ale tohle mě točí. Obecně. Pomalu každý druhý nově příchozí prostě plácne nové téma (v lepším případě do správné sekce) a pos**** se. Nic proti nováčkům nemám, jsem za každého nového rád, ale jsou věci, které mě vysloveně vytáčí. To je taktéž jeden z důvodů, proč kupř. do nováčkovských témat v 99% nepřispívám. A ne že bych nechtěl, ale když se všichni ptají na tu samou věc dokola...

HOWGH :drinks:
#59883
Přiznám se, že o nějakém omezení pro nováčky uvazuji, zejména prispivani do obecne sekce. Je tady několik kategorií dle druhu produktu a stejně se jasně zaraditelna témata dávají do obecne sekce - viz namátkou zde viewtopic.php?f=2&t=3068 nebo viewtopic.php?f=2&t=3045... Dotyční si neuvědomují, že svou pohodlnosti zneprehlednuji forum a moderátorům pridelavaji práci.

Kurňa lesk jak blesk.

Work from samot0506

Díky za pochvalu