Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Dobrý den/ahoj :-),

doufám, že jsem v dobré sekci, pokud ne, téma přesunu.

Zajímá mne detailing spíše z budgetového hlediska, resp. starání se o auto mám rád, ale v určitém finančním rozmezí.
Sháním tak první dual-action leštičku. Při hledání možností, jsem narazil na Shine-Mate jako docela rozumnou variantu. Obepsal jsem různé prodejce, i zahraničí a navrhl jim možnost "skupinové objednávky".

Povedlo se a byla by možnost získat 20% slevu na snad všechny leštičky od Shine-Mate, kdyby se našlo alespoň 5 lidí.

Ceny by byly následovné při přepočtu na Kč:
ERO600 - 3450,-
EX603 - 4900,-
EX605 - 5200,-
EP803K - 4500,-

Osobně jdu do EX603, ale nabídli mi tyto 4 z nabídky. Měl by někdo zájem?
zdravím,
koukám po nějaké leštičce, mám favorita DJ 880W, ale hodně se tu i mluví o shinemate 600W, byť se tu dá dočíst o poruchovosti, a proto se chci zeptat - jak to bude s případnou zárukou? 2roky? kdo to bude řešit, každý sám a posílat do zahraničí, či jak? díky:)
S3T píše:
03 dub 2018, 20:33
zdravím,
koukám po nějaké leštičce, mám favorita DJ 880W, ale hodně se tu i mluví o shinemate 600W, byť se tu dá dočíst o poruchovosti, a proto se chci zeptat - jak to bude s případnou zárukou? 2roky? kdo to bude řešit, každý sám a posílat do zahraničí, či jak? díky:)
Dobrý den,

Omlouvám se za pozdní odpověď, čekal jsem na výjadření prodejce.
Co se záruky týče, bohužel ji pro zahraničí nemohou poskytnout. :-/ Ale u ShineMate bych se problému nebál :-). Znám pár lidí , co je používají a nikdy se nic nestalo. Ale furt je to - mechanická záležitost.
Mercedes Benz C Class

Trošku podzimní ladění...

Audi A4 Aruba Blue

A další várka...

Díky!