Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od Rety
Po dlouhém hledání jaký vysavač který umí i tepovat mi jeden kamarád doporučil LIV Aquafilter 2000. Má ho několik let, bez problému, bez poruchy, vyrobeno v ČR, levné díly, cena perfektní(do 4000). Hodí se i do domácnosti.
Za nějakou dobu ho koupím, tak udělám vlastní recenzi s fotkama
Recenze:
Kód: Vybrat vše
http://www.vysavace-domacnost.cz/znacky/liv-aquafilter-2000.php
Od Laconi
Téma starý jak lidstvo samo, ale tento vysavač jsem nedávno zakoupil, testoval sem ho zatím jen doma ale jakmile bude pěkné a teplé počasí, chystám se otestovat mokré čištění v autě.
Od joshiki
Jsem z toho vysavače totálně zklamaný!
většina spojů netěsní, spojování/rozpojování hadiček je d*bilní, po asi 4 autech se mi vymyčkalo těsnění na spoušti a teče to...je to čínská hračka a radši koupím něco pořádného....fakt obrovské zklamání, asi jsem za 4ku čekal něco víc než jen tesco vysavač
Od joshiki
srandu stranou...fakt jsem vytočený jak vývrtka!
to že netěsní jsem si vyřešil homemade dodatečně, ale to že sakra ani ne po pár hodinách práce se vymačkalo těsnění o něčem svědčí-měl jsem to rozdělané a skutečně je vymačkané. Prostě konstrukční chyba-ten spoj s těsnením mů vůli a může se krásně pohybovat a vymačkávat
Od joshiki
schválně si zapni motor a ucpi hubici dlaní...a pak poslouchej uchem kde to všude netěsní-u hubice-hadice, hadice-bajonet, bajonet-nádoba prostě tam těsní možná tak nádoba jako taková ale nic dalšího ne.
O tom vypojování hadiček snad nechecš napsat že jde pěkně a že ti to nevadí :unknw:
Fakt jsem z toho rozčarovaný....škoda že asi nejde koupit jen samostatné čerpadlo, že bych si ho přindal na průmyslový vysavač a udělal z toho ultimátní tepovač.
Od joshiki
takže menší update:
po zničení první spouště(začala nepříjemně téct) jsem koupil novou, protože jsem si řekl, že to byl buďto vadný kus nebo to bylo mýma levýma rukama,
nová spoušť vytepovala asi 4 auta a začala téct taky!
je to ultramega šmejd kvalita!
Brácha mi dal 2složkový epoxidový tmel a tím jsem ten netěsný spoj obalil a problém se zdá být zatím zdárně vyřešen :dance3:
takže pokud vám spoušť taky prokapávat doporučuju tím tmelem utěsnit a halvně nekupovat novou spoušť protože tím se to nevyřeší
Od HonzaV
Cau, potrebuju poradit. Drahe polovicce se podarilo ulomit rychlospojku na pripojeni tepovaci hadicky a jeste v ni zalomila koncovku od ty hadicky. Rychlospojka stoji 290, - to by nebylo nejhorsi ale tu koncovku jsem samotnou nikde nenasel, jen komplet s hadici a spousti http://www.sporilek.cz/nahradni-dily-vy ... nt=2132383 Zkousel jsem to lepit, ale nedrzi to, neresil jste to nekdo?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]