Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Uživatelský avatar
Od Rety
#2995
Po dlouhém hledání jaký vysavač který umí i tepovat mi jeden kamarád doporučil LIV Aquafilter 2000. Má ho několik let, bez problému, bez poruchy, vyrobeno v ČR, levné díly, cena perfektní(do 4000). Hodí se i do domácnosti.
Za nějakou dobu ho koupím, tak udělám vlastní recenzi s fotkama
Recenze:
Kód: Vybrat vše
http://www.vysavace-domacnost.cz/znacky/liv-aquafilter-2000.php
Uživatelský avatar
Od Laconi
#9688
Téma starý jak lidstvo samo, ale tento vysavač jsem nedávno zakoupil, testoval sem ho zatím jen doma ale jakmile bude pěkné a teplé počasí, chystám se otestovat mokré čištění v autě.
Uživatelský avatar
Od joshiki
#25647
Jsem z toho vysavače totálně zklamaný!
většina spojů netěsní, spojování/rozpojování hadiček je d*bilní, po asi 4 autech se mi vymyčkalo těsnění na spoušti a teče to...je to čínská hračka a radši koupím něco pořádného....fakt obrovské zklamání, asi jsem za 4ku čekal něco víc než jen tesco vysavač
Uživatelský avatar
Od joshiki
#25649
srandu stranou...fakt jsem vytočený jak vývrtka!
to že netěsní jsem si vyřešil homemade dodatečně, ale to že sakra ani ne po pár hodinách práce se vymačkalo těsnění o něčem svědčí-měl jsem to rozdělané a skutečně je vymačkané. Prostě konstrukční chyba-ten spoj s těsnením mů vůli a může se krásně pohybovat a vymačkávat
Uživatelský avatar
Od joshiki
#25680
schválně si zapni motor a ucpi hubici dlaní...a pak poslouchej uchem kde to všude netěsní-u hubice-hadice, hadice-bajonet, bajonet-nádoba prostě tam těsní možná tak nádoba jako taková ale nic dalšího ne.
O tom vypojování hadiček snad nechecš napsat že jde pěkně a že ti to nevadí :unknw:
Fakt jsem z toho rozčarovaný....škoda že asi nejde koupit jen samostatné čerpadlo, že bych si ho přindal na průmyslový vysavač a udělal z toho ultimátní tepovač.
Uživatelský avatar
Od joshiki
#29300
takže menší update:
po zničení první spouště(začala nepříjemně téct) jsem koupil novou, protože jsem si řekl, že to byl buďto vadný kus nebo to bylo mýma levýma rukama,
nová spoušť vytepovala asi 4 auta a začala téct taky!
je to ultramega šmejd kvalita!
Brácha mi dal 2složkový epoxidový tmel a tím jsem ten netěsný spoj obalil a problém se zdá být zatím zdárně vyřešen :dance3:
takže pokud vám spoušť taky prokapávat doporučuju tím tmelem utěsnit a halvně nekupovat novou spoušť protože tím se to nevyřeší
Od HonzaV
#58880
Cau, potrebuju poradit. Drahe polovicce se podarilo ulomit rychlospojku na pripojeni tepovaci hadicky a jeste v ni zalomila koncovku od ty hadicky. Rychlospojka stoji 290, - to by nebylo nejhorsi ale tu koncovku jsem samotnou nikde nenasel, jen komplet s hadici a spousti http://www.sporilek.cz/nahradni-dily-vy ... nt=2132383 Zkousel jsem to lepit, ale nedrzi to, neresil jste to nekdo?
Work from samot0506

Díky za pochvalu