Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od joshiki
Když budeš svítit z blízka třeba z metru, pak i možná tak 30w stačí.
Kupříkladu 10w bludička jak svíčka,20w už je o něco lepší, ale pořád slabota a 30w už jakž takž jde... dá se s tím pracovat pokud jsi v méně osvětlených prostorech.
Osobně ale nedám na 50w dopustit. Používám studené a kombinuju s halogeny 400-500w
Od BMW
wildT píše:
martin51253 píše:led halogeny mam někde z bazoše cena byla tuším kolem 600kč za 50W
A jsme doma.
Ze zvědavosti jsem tam už včera na ten bazos juknul, cenou vychází 50w ledka kolem 500kc, cenově lákavé ale radši dám přednost klasickemu shopu kde ma člověk jakous takous záruku.

Je blbost mit na dvouramenem stativu jedno rameno na LED a druhe na halogen nebo bude lepsi mit jednoramenny na LED a dvouramenny na 2x halogen?
Od martin51253
většinu led světel mam bud u stropu nebo na stěnách. stativy mam jednotlivě (halogen i led) to už je na každém co mu vyhovuje.

pokud to dáš na jeden stativ udělej na každý druh světla vypínač .
někdy je lepší svítit jen halogenem a jindy zas led
Od BMW
No prave tak to myslim, pravy rameno treba led, levy halogen a samostatne vypinace pro moznost pouziti toho spravneho svetla. Jenom upozornuji ze to mam na obcasne hrani si v garazi, proste nic velkeho :smile:
Od BMW
Co říkáte na tenhle LED reflektor?

https://www.elektro-paloucek.cz/svitidl ... -50w-5000k

Všechny auta v rodině jsou vesměs černé nebo hodně tmavé, včera jsem testoval sice jenom s 20W LED jak teplou tak studenou bílou a asi se mi zdá tak studená na tmavé metalíze o fous lepší jak ta teplá bílá.

Jakou máte zkušenost Vy u teplá vs. studená ?
Od lukascruz
Se Sorayem pouzivame denni bilou 50W LED a sou krasne videt hologramy a skrabance. Urcite doporucuju, jak uz tu psali kluci ruzny druhy svetla.
Od BMW
Tak jsem to dnes dal konečně dohromady a lehce otestoval jak se s tím bude pracovat, tak jak jsem si to plánoval tak to nakonec vyšlo úplně obráceně, s halogenem se mi prozatím lépe "čte" poškození laku, s LED studená bílá 50W je zase paráda dělat mechanické práce, oba druhy práce jsem dnes pouze simuluval :D , tak uvidíme až se do toho doopravdy pustím.

Ještě se zeptám na laickou otázku, z jaké cca. vzdálenosti je podle vás nasvícení nejlepší a ideální?

Jinak ještě seženu malý halogen kterým si přisvítím do proti stativu a viděl bych to ohledně světel jako dostatečný pro moje účely :smile:
Přílohy
SAM_4352.JPG
Od Frozz
Já většinou 2-3m. Už se mi stalo, že jsem halogen oddálil a posunul pod jiný úhel a ukázalo mi to stopy po leštění, které jsem tam jinak neviděl ;-).
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Mercedes Benz C Class

Trošku podzimní ladění...

Audi A4 Aruba Blue

A další várka...

Díky!