Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od HonzaD
Verim, ze dobra budou. Otazka je, jestli dokazou tu silenou cenu opodstatnit narustem sve pouzitelnosti / vyuzitelnosti. Asi pro malokoho z nas.

Krom teda situace, kdy je proste chces, protoze jsou cool a hrozne se ti libi (coz znam) :D Pak si je samozrejme kup a udelej nam na ne tady recenzi 8-)
Od SobikS
Ahoj, v nejbližší době budu potřebovat osvětlit garáž o rozměrech cca 4x5,5 metru. Rád bych, aby garáž byla co nejlépe a dostatečně osvětlená (v rámci možností). Jaké osvětlení by jste mi doporučili? Předem všem děkuji. :D
Od SobikS
Jedno okno tu je. Situování bohužel nevím a dřív než o víkendu asi nezjistím. Pokud možno, tak na leštění. Předem díky za rady
Od FLP
Ahojte, vedeli by ste mi doporučiť dobrú baterku na lokálnu analýzu laku za dobrú cenu?
Od CHEeSE951
Neviem sa rozodnúť pri novom osvetlení garáže. Cca 5x5 metrov, jedno okno na severnej strane. Môj plán bol na bežné osvetlenie napri na dekontamináciu, vosk atď. do každého rohu 10W led reflektor, dáva 850 lumenov. Ale začínam byť skeptický či to nebude málo a či tam nedať radšej 20W s 1800 lumenmi, čo sa mi zas zdá moc :D . Čo sa leštenia týka tak samozrejme niečo silnejšie za chrbtom na stojane. Ale to celkové osvetlenie mi nedá spávať. A problém číslo dva: Studená (6000-6500) alebo "denné" svetlo (4000-4500)?
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]