Osvětlení

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

500 W halogen (nebo dva) jsou cenove idealni, pri obcasnem pouziti se to moc neprodrazi ani na elektrice.

2x trubici mam jako takove prenosne svetlo pro ruzne ucely, staci to aby jsi videl, ale pro lesteni je to malo svetla. Resp. takhle pod dvakrat trubici vypada lak skvele, ale i pod jednim halogenem uz jsou videt drobna poskozeni.
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

led ukazuje lépe hologramy a vlásečnicové škrábance, mám 3x 500W halogen na stojanech po 2 a po 1 plus 50W led. Tu většinou dám na stojan místo toho singl halogenu a využívám ji reálně víc než ten dvojitý halogen, ten mám spíš na přísvit, když chci světla hodně.
BMW
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: 03 říj 2016, 10:57

Neměl by jsi prosím tě nějakou fotku při práci s tim led svetlem 50w?

Ona se i ta 50w necha sehnat za jeste celkem slusny penize, kdyby se vam chtelo hodte mi sem jaky konkretni tip mate vy, vyber je obrovsky, stejne tak jako cena, od 6stovek az treba po 2k.
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

tady porovnání co ukazuje led a halogen
halogen 500W a tady byly led tuším jen 30W
jinak mám 6 kusů led 50W + několik 30W a ted bych už bral jen 30W .
50W brzy začnou blikat a jsou na vyhození. navíc to světlo není omoc lepší než z 30W .
teplota barvy studená bílá.

Obrázek
BMW
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: 03 říj 2016, 10:57

Paráda, díky. Vypadá to že LED je lepší např. při korekci laku apod., ale jak je to třeba při mechanických pracích? Rád se vrtám ve svým BMW V8, takže bude LED světlo použitelné i při např. vrtání se v motorovém prostoru? Tady bych si tipnul že na tom bude daleko lépe klasický halogen co?
Můžeš prosím napsat jaké konkrétní LED máš ty 30W?

Díky moc. :thumbup:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já mám 50W několik let a nasvíceno spoustu hodin a nic mi teda nebliká. Spíš to bude problém konkrétního kusu nebo kusů.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

50W jsem měl 9 kusů 3 kusy po roce svícení odešly (blikaly )
30W mam 5 kusů a ty jsou v pohodě ono i na nasvícení při aplikaci keramiky je 30W lepší je více vidět, kde ještě něco zůstalo 50W to už prosvěcuje .
pak mam ještě 12kusů dvoutrubicových zářivek
:pardon:

na klasickou práci u auta bych nevolil barvu světla studená bílá ale teplá bílá.
studená bílá je dost ostrá a občas z toho bolí hlava (ale je to asi jen o zvyk)
led halogeny mam někde z bazoše cena byla tuším kolem 600kč za 50W
BMW
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: 03 říj 2016, 10:57

Tak se v tom přehrabuji půl dne a nic jsem nevybral, nemáte někdo ověřený e shop kde bych našel jak dvouramenný stativ, tak nějaký slušný LED světlo 30 - 50W + samostatnou halogenovou lampu 300 - 500W?

Tak nějak bych si to představoval, LED + občasné přisvícení halogenem na korekci apod. věci a čistě halogen na práci kolem aut, motor, brzdy, apod.

:(
Uživatelský avatar
Frozz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 12 čer 2014, 19:57
Bydliště: Praha/stř. Čechy
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

BMW píše:Tak se v tom přehrabuji půl dne a nic jsem nevybral, nemáte někdo ověřený e shop kde bych našel jak dvouramenný stativ, tak nějaký slušný LED světlo 30 - 50W + samostatnou halogenovou lampu 300 - 500W?

Tak nějak bych si to představoval, LED + občasné přisvícení halogenem na korekci apod. věci a čistě halogen na práci kolem aut, motor, brzdy, apod.

:(
Přečetl jsem diskuzi a osobně bych ti doporučoval 30W LED (bohatě stačí a je levnější jak 50tka) a k tomu nějaký halogen 400, nebo 500W, nejlépe dvouhlavu na stativu.
Ověřený eshop nemám, je jich hrozně moc, prostě nějaký vyber a zkus :) a pročti recenze. Možná něco takového - https://www.ledsviti.cz/led-reflektor-30w-tepla-bila/

Jinak určitě na korekci teplou bílou.
FB - https://www.facebook.com/LTDetailing/
Web - https://www.ltdetailing.cz

Profesionální strojní leštění | keramické povlaky | individuální školení

Více info: info@ltdetailing.cz
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

martin51253 píše:led halogeny mam někde z bazoše cena byla tuším kolem 600kč za 50W
A jsme doma.
Odpovědět