Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od v.kotek
wildT píše:Mam dalsi dotaz: Je tu nekdo, kdo by umel zajistit lepsi cenu nez 100 kc/m na ten hlinikovy U profil s mlecnym krytem do ktereho vsichni strikaji ty LED pasky? Nebo jestli nemate nejake dalsi napady, jak to garaze vyresit, protoze toho chci opravdu hodne metru a dat treba 5 tis. jen za hlinikove profily... tak to si radsi koupim par kanystru. :D
Kdo chce mit opicku, musi mit na banany :)
Videl jsem tech profilu vic a nakonec nejlevnejsi jeste rozumne bych bral:
KLUS HR profil (ideal trade 3209010609 , 84kc/metr)
a kryci lista opal pro KLUS HR (ideal trade 3209 017 609, 109kc/metr)

http://www.idealdata.cz/wireli/2015/CEN ... 15_PDF.pdf

Zadny plastovy profil nemuzes uvazovat, pasek se musi chladit.
Od wildT
v.kotek píše:Zadny plastovy profil nemuzes uvazovat, pasek se musi chladit.
Diky, omkrnu to. :)

A kdybych mel na banany tak opicim koupim banany a neptam se tu. Ja ale chci nejaky jen nejaky vyzivovy mix v desetinove hodnote co je udrzi nazivu. :D Jinak s tim chlazenim to asi bude pravda, ale co mam ruzne slabsi pasky tak ruzne navolno, tak si mi behem poslednich dvou let neprehral ani jeden, je ale fakt ze pokud se to nekdy stane, tak to bude ten na strope v garazi nejhur pristupny... :D

Rety: Taky dik, kouknu se :)
Od wildT
Ne, popravde jsem ale jeste ani poradne nehledal, profily primo pro led jsem vesmes pod 90 Kc/m nenasel. Ta cena je pro mou delku brutal, ale ja jasne ze z estetickeho i funkcniho hlediska je to asi to nejlepsi.

Uvazoval jsem ale jeste o plochem hlinikovem profilu (10x2 mm) strcenem do hadice z mlecneho PE (vnitrni prumer 10 mm). To by vyslo na 22 Kc/m (s DPH). Proste by to byly takove dlouhe svitici trubky. :smile: Dava to smysl? Pripadne bez hadice, jenom nejak jinak vyresit difuzi svetla (jak?).

Jenom mam obavu ze by se to vevnitr stejne uvarilo pri prilis dlouhem sviceni skrz temer nulovy airflow, coz by ale mozna zase slo vyresit vycvakanim direk podel cele hadice?
Od martin51253
wildT píše:Ne, popravde jsem ale jeste ani poradne nehledal, profily primo pro led jsem vesmes pod 90 Kc/m nenasel. Ta cena je pro mou delku brutal, ale ja jasne ze z estetickeho i funkcniho hlediska je to asi to nejlepsi.

Uvazoval jsem ale jeste o plochem hlinikovem profilu (10x2 mm) strcenem do hadice z mlecneho PE (vnitrni prumer 10 mm). To by vyslo na 22 Kc/m (s DPH). Proste by to byly takove dlouhe svitici trubky. :smile: Dava to smysl? Pripadne bez hadice, jenom nejak jinak vyresit difuzi svetla (jak?).

Jenom mam obavu ze by se to vevnitr stejne uvarilo pri prilis dlouhem sviceni skrz temer nulovy airflow, coz by ale mozna zase slo vyresit vycvakanim direk podel cele hadice?
něco podobného co chceš jsme před loni kupovaly jako vánoční venkovní osvětlení :D
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]