Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od Luky
Tu Etu neptun mám a jak psáno výše , tak nemotorná obluda ...vysává dobře , ale tepování s ním hrůza ...
Navíc netěsnosti hadiček a celkově jsem zklamaný ... bude potřeba našetřit a koupit jinej ...
Od dweller
Zdravim. Prave sa rozhodujem medzi tym Zelmerom, Karcher 4002, pripadne Philips FC 6844. Hlavne to bude pouzivane na bezne vysavanie, plus obcas tepovanie sedaciek, kobercov, sem-tam auto. Co by ste mi poradili? Ma niekto skusenosti s tym Philipsom?
Nikto tu nespominal KÄRCHER SE 5.100. Vyhody/nevyhody oproti 4001/4002? Dik.
Od Moose
Kmoda píše:LIV AQUAFILTER 2000 už není v kurzu?

Nad ním uvažuju já :D
Od dweller
samot0506 píše:Ten nemá moc příslušenství v základu narozdíl od 4002
A co sa tyka kvality, funkcnosti, atd? To cislovanie evokuje, ze 5001 je vyssi model, ale otazka je ci je naozaj lepsi ako 4002.
Od Glossworks Detailing
Ahoj. Presne tento Nilfisk Multi 20 Inox mám. Používam ho iba na vysávanie, keďže mám aj tepovač Numatic GVE370 (George).

K vysavaču. Je veľmi ľahký a pritom pevný. Kvalita spracovania veľmi vysoká. Má taký plastový filter ktorý sa ľahko čistí. Pri každom vysávaní nalejem do zbernej nádoby cca 2cm vody - prach sa potom usadzuje dole = nešpiní filter, ale to je jedno, ako hovorím, opláchnutie filtra je otázka 5 minút. Sací výkon postačujúci. Ak nepotrebuješ priehladnú hubicu ako majú tepovače, v poho sa s ním dá tepovať (vysávať, prostriedok musíš striekať napr. tlakovým postrekovačom). Tepovače sú vlastne iba mokro-suché vysavače s pridaným čerpadlom a nádobou na prostriedok. Ak chceš sem tam tepovať len svoje alebo rodinné vozidlá, vysavač je ekonomickejšia voľba. Multi 20 mám rok a je to nezmar, už povysával kadečo :vomit1: Pri niektorých autách som tepoval pomocou tepovača, ale miesta kam sa mi nevošla hubica, som vysal práve Nilfiskom ;)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
Mercedes Benz C Class

Trošku podzimní ladění...

Audi A4 Aruba Blue

A další várka...

Díky!