Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od WinterCZ
No, na pár aut :). Ale nechci koupit zgarba. Kluci tu psali, že jim došel LIV který měl výlisky na plastu a vyskakovalo těsnění z vypínače.
Od samot0506
Proto jsem psal o tý hračce z číny.S vypínačem jsem problém neměl.Vše má něco pro něco proti.Velká výhoda LIVU je že nepotřebuješ pytlíky na vysávání.Vše ostatní je kompromis.
Od Xander_Cage
U toho Karcher 4001 by mě zajímalo proč musí být sáčky, když se tepuje tak stejně tam ten sáček nesmí být a nečistoty jdou do stejné nádoby (navíc při tepování voda). Sice jsem to nezkoušel bez sáčků (tepovač nebyl můj), ale myslím, že sáčky jsou tahání peněz navíc. Jenom mě to zajímá jestli to někdo neví, protože je to jenom moje teorie.
Od Kmoda
Já mám LIV asi tři roky a přijde mi v pohodě. Nic se mi neulomilo,neprasklo,tlačítka v pohodě. Taky bych koukal jak jdou sehnat různý náhradní díly a příslušenství a za kolik peněz... A taky by mě zajímalo co je na něm hnusnýho?
Od Eddiee29
joshiki píše:Zkus z domácího vysavače vytáhnout sáček a vysát hrst mouky...pak mouku provlhči a vysaj tepovačem...uvidíš sám ;)
Ja s nim teda vysavam skoro kazdej den bez sacku...
Prodava se do toho normalni harmonikovej filtr co se nasadi misto te peny...
Od majxi
Bez sáčku nebo filtru ten vysavač bude chvíli fungovat normálně, postupem času ho zapneš a všechen prach z něho začne lítat ven. Nehledě na to,že jednoho krásného dne vyhoří motor :D...

VIA Tapatalk
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

pekny detailing, spatny fotograf ...

MB SL500 "žehlička"

Ahoj, díky. Nepamatuju si už jestli APC neb[…]

Helmut - Passat B8

Třetí kontaktní mytí (Auto Fi[…]