Jaký vysavač s tepováním?

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Rozdíl mezi 4001 a 4002 je opravdu pouze v integrované hadici na vodu do hlavní hadice... Jinak jsou to identické stroje, potvrdil mi to technik v karcheru
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

brabus píše: 06 srp 2018, 20:19 proc ne Liv Aquafilter 2000 ?
Jsem "úchylnej" na Karcher. Mám od karcheru vše,a zatím jsem nadmíru spokojen,tak se mi moc nechce měnit značka.Vím,že je dražší,než ten Aquafilter,ale mám značkovou prodejnu u bydliště,takže není problém s díly atd,a navíc je tam menší sleva přes firmu. :smile: ;)
Ale určitě ještě tedy na ten Liv mrknu.Dneska to musím objednat.....na víkend mám 2 interiéry a starý tepovač už je ve věčných lovištích. :(
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Tak dneska zakoupen Karcher SE 5.100 + hubice na čalounění,která u něj bohužel není.
Tak snad bude fungovat,jak má. :thumbup: ;)
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
colt.45
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 11 srp 2018, 19:24

Zdravim. Vidím, že viacerí majú ten istý problém ako ja. Rozhodujem sa medzi Karcher SE 5.100 a Karcher SE 4002. Tepovač sa bude predovšetkým používať na autosedačky. Aký je medzi nimi rozdiel? (prosím, neodporúčajte mi iné značky) :)
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Já mám doma už 15let Vorwerka a zatím naprostá spokojenost, ale už je třeba něco nového. Jelikož mé zkušenosti z firmou Karcher jsou ve všem negativní až špatné a to na profi úrovni tak zvažuji právě ten LIV. Ve většině to bude na domácí použití a občas auta
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

colt.45 píše:Zdravim. Vidím, že viacerí majú ten istý problém ako ja. Rozhodujem sa medzi Karcher SE 5.100 a Karcher SE 4002. Tepovač sa bude predovšetkým používať na autosedačky. Aký je medzi nimi rozdiel? (prosím, neodporúčajte mi iné značky) :)
Muzu se zeptat proč tu 4002 a ne 4001 když to tri posty nad tvojim dotazem řešíme?
colt.45
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 11 srp 2018, 19:24

Preto som sa opýtal, lebo ani na 4001vs SE 5.100 nie je napísaný rozdiel. A jeden užívateľ tu spomína, že si zaobstaral SE, tak by som rád vedel jeho postrehy ( alebo postrehy iných)
izi
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 11 zář 2018, 20:00

Caute, ja sem kupil VAX 7151 EE a zatim spokojnost, cca 20 aut vytepovanych a drzi, je dost hlucny ale saje dobre. Ma obojsmernu saciu hlavicu, takze vysava dopredu aj dozadu. Kercher sa mi zdal drahy, ale neviem ich porovnat, zaujimalo by ma ako sa tepuje s nima. Na tepovanie pouzivam VANISH sampon na koberce strojovy, 5 vrsku na 4 litre. Mam aj nejaky cistiaci prostriedok od kercheru ale ten tak nevoni jak vanish.
Ondřej.
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 20 čer 2018, 15:18

Ahoj,

rád bych to tu trochu oživil jelikož
zvažuji koupi tepovače a tady na fóru toho ohledně tepovačů moc není.. Hodně se tu řešil LIV (nekvalitni zpracování), Aquawelt (mini nádrž na čistou vodu) , nebo nějaký z malých Karcherů se (400X) a jen pár zmínek o nějakém "profi" tepovači _puzzi 100 apod)..

1) Moje otázka tedy: je tu někdo kdo může porovnávat tyto 2 skupiny ? Dost by mě zajímalo o jak velký rozdíl se jedná a na co u tepovače koukat (podtlak, průtok vzduchu, tlak čerpadla..)

Podle mě je nejdůležitější podtlak který je právě zodpovědný za vytáhnutí vody z čalounění (opravte mě jestli se pletu) zde vidím obrovský rozdíl mezi např Karcher se 400X (2100 mbar) a Ghibli M7 (2450 mbar)- zatím můj favorit..

2) znáte někdo tento tepovač ? Na netu sem recenze žádné nenašel.. https://www.profivysavace.cz/Se-SAMPONO ... -Extraktor

3) Budu rád i za recenzi jakéhokoliv tepovače který používáte a (ne)/jste spokojeni.

Díky moc :thumbup:
Ondřej.
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 20 čer 2018, 15:18

Opravdu by se nikdo nepodělil se zkušeností co používá za tepovač, jak je spokojen, jestli může porovnat s nějakým dalším atd.. ?
Odpovědět