Jaký vysavač s tepováním?

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Uz se to tu nakouslo bokem a urcite se to tady uz i mockrat resilo (i kdyz jsem toho az tak moc nenasel), ale hledam nejaky vysavac s moznosti tepovano... Rozumna cena, idealne 3-5 let zaruka a fajn by byl i poradny vykon pri normalnim vysavani.

Ta Eta 2404 se mi celkem pozdava, ale pokyd by se dalo v teto cenova relaci (do 4000,-) najit neco vyhodnejsiho, tak doporucte, diky :)
Naposledy upravil(a) wildT dne 16 bře 2013, 18:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ty jo tak teď koukám na tohle http://vysavace.heureka.cz/liv-aquafilter-2000/ a na ten Karcher...
FanousE46
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: 07 pro 2011, 18:18

Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ten LIV mi pár lidí už doporučovalo z důvodu výroby v čr, levné ND, levné příslušenství, celková cena je do 4000. Je na netu na něj pěkná recenze
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Na ten LIV je recenze třeba tady http://www.vysavace-domacnost.cz/znacky ... r-2000.php
Je to muj favorit,oproti Karcheru je levnější a je u toho asi vše,u Karcheru by se musela dokoupit hubice na čalounění. Taky ty hubice a příslušenství je za poloviční,možná třetinovou cenu oproti Karcheru. Škoda že je tu nemuže někdo srovnat...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak ted jsem docela dost na vazkach karcher vs ten liv... Muze tam byt treba nejaky zasadni rozdil v kvalite toho tepovani?
Uživatelský avatar
james
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 28 čer 2012, 10:07

wildT píše:Tak ted jsem docela dost na vazkach karcher vs ten liv... Muze tam byt treba nejaky zasadni rozdil v kvalite toho tepovani?
Používám LIV už 3 roky, byl kupovaný jako průmyslový vysavač, za tu dobu jsem s tím vytapoval asi 10 aut, spokojenost maximální, příslušenství za babku, někde jsem ztratil úzkou tapovací hlavici, čekal jsem pálku za novou a při placení 230,-Kč jsem byl příjemně překvapen :D
acter
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 193
Registrován: 13 kvě 2013, 15:39
Bydliště: Praha

Tak nejak jsem ten LIV zkoumal...a neprijde mi, ze je to cesky vyrobce...Firma, ktera ho prodava doslova pise na webu

"V současnosti je naše firma výhradním distributorem vysavačů LIV pro Českou republiku. Spolupráci s firmou Kolektor LIV d.o.o. jsme navázali v roce 1999, odebíráme většinu z portfolia produktů této značky a zajišťujeme pro ni také autorizovaný sevis v celé České republice."

d.o.o. - tusim, ze se jedna o slovinsky typ firmy

Take sidli v Hlinsku, coz ve me budi trosku podezreni nejake spojitosti s Etou, ktera vysavace prestala vyrabet v CR a jen taha veci z Ciny...zadna kvalita se nekona !!!
Uživatelský avatar
james
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 28 čer 2012, 10:07

LIV není česká značka, mám tušení, že je to, jak píšeš Slovinský výrobce a myslím, že se to tam i kompletuje, ale motor vyrábí ATAS Náchod a čerpadlo se vyrábí taky u nás.
Odpovědět