Tepovač

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

jde to
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Stručné a pro mě jasné :D
Děkuji. :thumbup:
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
matej1595
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 11 kvě 2016, 13:06

Ahojte páni, tu na fóre som nový no o detailing sa zaujímam už dlhšie, samozrejme hobby detailing. Ale aby som okolo toho toľko nekecal, prišiel na rad kúpiť tepovač. Konkrétne som sa rozhodol pre Numatic GVE 370-2 ( Modrý ) ale otázka znie našiel som ho na anglickej stránke pomerne lacnejší ako tu na svk nieje to nejaký odrb? :D Nechcel by som kúpiť hlúposť.. ospravedlňujem sa za výraz. :smile:

https://www.cleanstore.co.uk/products/P ... sp?ID=3322
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Neni, Numatic je anglicka znacka. Ale s Georgem nemam zkusenost, mam jen Henryho :D Jsou to kvalitni stroje (pracoval jsem v Anglii castecne v uklidu) a v UK snadno servisovatelne. :smile: Kazdopadne je spis otazka jestli za tech 200 eur nevzit nejaky karcher nebo neco na co sezenes ND a servis i tady.
matej1595
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 11 kvě 2016, 13:06

Pozeral som Numatic a našiel som ( zelený ) za 490€ na slovensku preto som sa radšej opýtal :smile: premýšľal som aj nad karcherom konkrétne puzzi, ale videl som velmi dobré recenzie na Numatic, tak mi to prišlo ako rozumnejšia voľba. Karcher by som si vedel vyservisovať aj vybaviť nejakú zľavičku nakolko otec je predajcom Karchera ale neviem či kvalitatívne sú na tom zrovna najlepšie :D
matej1595
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 11 kvě 2016, 13:06

vedel by mi prosím vás ešte niekto poradiť? Budem veľmi povďačný :smile:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tak pokud otec prodává Karcher, proč se ho na kvalitu nezeptáš? Co vím, tak Puzzi je osvědčený stroj a pokud na něj máš možnost výhodného servisu, nic jiného bych neřešil.

Já mám obyčejný Karcher tepovač SE 3001 a po cca 8 letech slouží jak nový :)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
matej1595
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 11 kvě 2016, 13:06

Práve otec mi radil aby som pozrel niečo iné než karcher, nevadí objednal som Numatic uvidíme dúfam že nesklame :thumbup:
texmur
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: 25 pro 2015, 15:29

nemáte někdo zkušenost s Bissell 1558N SpotClean Professional
chci něco na občasné domácí čištění koberců interiéru a líbí se mi že je to velmi skladné oproti např Karcheru
Obrázek
https://www.mall.cz/vysavace/bissell-sp ... rm=1255920
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zkušenost sice nemám, ale po shlédnutí parametrů bych upozornil na toto:
- na tepování auta malý objem nádrží, budeš pořád vylévat a dolévat a časem zjistíš, že je to celkem opruz
- nenašel jsem ve specifikaci dost podstatný parametr, a to je hodnota podtlaku (tj. jak moc dobře je schopen vysát zbytkovou vodu)
- hadice 1,5m je na tepovaní interiéru také dost krátká
- další podstatná věc - nepodařilo se mi nikde najít, jakým způsobem a pod jakým tlakem probíhá nástřik čistící tekutiny

Je tam spousta neznámých, cena zajímavá také není a v tomto případě nevidím důvod, proč nevzít osvědčený Karcher SE 2 Car https://www.karcher.cz/cz/dum-a-zahrada ... 12020.html za stejnou cenu.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět