Tepovač

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
lacco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 15 zář 2011, 08:58
Bydliště: Brno

Plánuji koupi tepovače. Zatím přemýšlím o Extraktor Profi Puzzi 8/1 C extraktor
http://www.karcher.cz/cz/Vyrobky/Professional/Tepovace/11002200.htm

Ale trošku mě odrazuje kvalita karchru (přecejenom vše je ve vnitř z plastu což u mě v případě mechanických částí nebudí dojem kvality) do teď jsem používal philips trithlon chtěl bych něco profi. Prosím o zkušeností ostatních.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

a proč zakládáš nový téma, když v podstatě totožný je o pár řádků níž??? co třeba používat tlačítko „hledat“...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
lacco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 15 zář 2011, 08:58
Bydliště: Brno

Možná proto že je rozdíl mezi tepovačem a vysavačem který umí i mokré vysávaní.... ale jinak dík za fundovaný názor a neboj tlačítko hledat umím používat
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Resil se tady i vysavac s tepovanim, nejen s mokrym vysavanim. viewtopic.php?f=17&t=679 :)
lacco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 15 zář 2011, 08:58
Bydliště: Brno

Ogaři ogaři...
TAk ještě jednou nepotřebuju radu ohledně VYSAVAČE který umí mokré vysávání či "tepovat". S vysavačem který umí tepovat zkušenosti mám(myslím že vysavač který umí mokře vysávat či tepovat se liší od profi tepovače minimalně tlakem roztřiku....nějaký rozdíl tam snad je jinak bych moc nechápal proč výrobce dělá i profi tepovač když by tuhle práci zvládl mokro-suchý vysavač či vysavač s tepovačem ať už to nazvu jakkoliv..)

Rád bych zkušenost od někoho kdo má profi tepovač jak je s tím spokojený co vadí případně na co si dát pozor...,případně srovnání profi tepovač verzus vysavač tepovač.
Rozdíly na které jsem přišel já:profi tepovač:-větší tlak rostřiku (muže a nemusí mít vliv)
-lepší extraktor (ten ale lze dát i na mokro-suchý vysavač)
Uživatelský avatar
shiny-cars
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 07 kvě 2013, 20:20
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Já mám karcher puzzi 100 a čístím sním tak 3-4 do týdne mám ho 3 roky a všechno je v cajku , jinak nepoužívám tu trysku na chemku, mám jí v tlak rozprašovači aby nebyl scákanej celej interiér, furt experimentuju s novýma chemkama , co se osvědčilo aspoň u mě je mafra ...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
lacco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 15 zář 2011, 08:58
Bydliště: Brno

Tak pokud nepoužíváš tu trysku tak s toho máš v podstatě jen vysavač na mokré vysávání (netvrdím jestli je to dobře nebo špatně jen přemýšlím nahlas..) a to by mi stačilo jen si koupit extraktor od karchru.... zkoušel jsi od valtpro heavyduty já požívám a spokojenost...

Používal jsi někdy vysavač na mokré vysávaní že by jsi to zkusil porovnat...
Uživatelský avatar
shiny-cars
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 07 kvě 2013, 20:20
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

ještě sem nezkoušel od Valetu, ale přemýšlel sem že bych vzal tu 1l na zkoušku se neztratí :evil:
jakej je poměr ředění ???

jinak sem měl dřív oldskool neptuna :D, a ten karcher má větší výkon (sací ) tim pádem větší extrakce hegeše ....
lacco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 15 zář 2011, 08:58
Bydliště: Brno

No je pravda že sací výkon má karcher největší 236 mbar triatlon co mám 240 mbar,ale už je dědeček tak že to měl jako nový.... Druhý vysavač co mám 190 mbar známý má karcher tak až bude mít čas tak zkusím udělat testík jen s extraktorem od karchru.
Ještě doplním sací výkon NILFISK ALTO WAP VAPKA TW 300 CAR 190 mbar
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

neměl jsem namysli témata „vysavač s tepováním“ atd, ale TOTO téma, který je přímo k Puzzi 8/1C :!: takže když umíš používat tlačítko hledat, tak jak je možný, že nepokračuješ v tom tématu :?: nechci bejt nepříjemnej a ani se nechci hádat ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět