Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od trickerko
caute. nikde tu nevidim ziadnu temu ohladom WAP-iek. idem neic ovybrat pod stromcek na vianoce a neviem aku. vsade vidim len karcher ale na heureka su rozne zancky nilfisk, bosch atd ktore vychadzaju lacnejsie s vacsim vykonom ale neviem ako je to s kvalitou a pod. mate niekto skusenosti s tymito znackami?
Od soray
Tak tak, Nilfisk má hlavně kovové čerpadlo i u levnějších modelů, Karcher má plastové.
Od Rety
Z toho výběru jednoznačně Nilfisk. Má kovové čerpadlo a je to dobrá značka. Jen prosím nikdy nepoužij ten kartáč na auto :)
Od mara
Rety
Diky za rady kartac bych urcite nepouzil :D a wap sem zatim nekoupil uz ho nemeli.
ka-spel
Diky za info proctu a uvidim co poridim. ;)
Od Mr.Bean
Teď jsem akorát slyšel v tv reklamu, že v Lidlu bude příští tejden wapka za 2,7. Tlak 150 barů, průtok asi 450, to si nejsem jistej.

Má někdo zkušenosti s nějakou takovouhle? Mně ta moje asi umírá, tak budu muset časem něco pořídit. A nebo nějak vytunit tu současnou (Baumax OK za 2k) :D
Od samot0506
Zdar mám Nilfiska 110 a jsem spokojenej je to takovej kocourek malej :lol:
Od BigBang
tak nejlevnějšího Nilfiska seženeš kolem dvojky, měl by to bejt ten 110 ;)

jinak ta wapka z lidlu strana 10 - hliníkový čerpadlo, parametry co psal Bean ;) Největší problém bych asi viděl v problému s příslušenstvím, pokud bys chtěl pořídit např. foam lance...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 44

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]