Jakou vybrat wapku?

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

500l/h uz celkem ujde, ale max pracovni tlak neni to co ti vychazi z konce wapky, realne to bude kolem asi 130bar, cili stejne jako maj lepsi venkovni wapky na ulicich.. klidne bych pohledal jeste jinde a chtel mit wapku s tlakem max pracovnim okolo 180bar, abys pak byl realne na tech 150-160.. a samozrejme min 450l prutok, spis tech 500.. koukni klidne na bazos, tam se obcas daj sehnat zajimavy se zarukou za podobny ceny jako sis nasel.. nedavno sem na nej zrovna koukal :)
Ondra565
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 22 dub 2020, 20:57

Dily za info, proletel jsem bazos a nic zajimaveho tam momentalne neni. Ale dnes jsem se rozhodl, byl jsem v dealerstvi Karcher a borec mi rekl, at K5 nekupuju. Jestli tak k7, ale ta je za 11. Jo a na internetu jsem nasel, ze k5 ma hlinikove cerpadlo a v obchode karcher mi toto tvrzeni bylo vyvraceno. Ze tam je nejaky tvrzeny plast. Beru Nilfiska
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

K 5 mela plastovy cerpadlo s keramickym povrchem....
Mišell
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: 02 dub 2015, 12:00
Bydliště: Opatovice nad Labem

Koukni na tohle, ale bohužel je teď nemají skladem. BigBoi Washr
https://www.carmedia.cz/clanky-testy-a- ... kou-mycku/
dawe323
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 dub 2020, 10:30

Ahoj, máte tu někdo wapku do 3tis Kč? Napište prosím zkušenosti. Padla mi do oka Lidlacka Parkside PHD 170. Planuji to na hobby myti hlavne aut. Diky.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

BSD maniac
dawe323
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 dub 2020, 10:30

Tuhle recenzi jsem četl a diky za ni. Jde mi o to jestli koupě Parksidu nebudou vyhozene penize a neni lepsi litr pridat a vybrat jiny konkrétní kus?
Ondra565
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 22 dub 2020, 20:57

Mišell píše: 28 dub 2020, 20:59 Koukni na tohle, ale bohužel je teď nemají skladem. BigBoi Washr
https://www.carmedia.cz/clanky-testy-a- ... kou-mycku/
Jo, presne na tuto jsem taky dostal tip, ale nikde nebyla dostupna tak jsem porval Nilfiska a nakonec jsem s vyberem moc spokojeny. :thumbup:
Ondra565
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 22 dub 2020, 20:57

dawe323 píše: 29 dub 2020, 18:31 Tuhle recenzi jsem četl a diky za ni. Jde mi o to jestli koupě Parksidu nebudou vyhozene penize a neni lepsi litr pridat a vybrat jiny konkrétní kus?
Za me vyhozene penize, umyl jsem s ni asi 10x auto a prestala fungovat. Ucet jsem samozrejme ztratil takze vyhozene penize.
Extreme tvrda tlakova hadice, tezko se naviji a na me nesmyslne hlucny motor. To mi vadilo nejvice, tlak neni zadna katastrofa, ale celkove bych to spis nedoporucil. Hlavne diky te vydrzi
Andy ACE
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: 02 kvě 2020, 02:51

Nemáte náhodou někdo zkušenosti s touhle vapkou? Líbí se mi její rozměry a možnost nasávání vody že sudu (bohužel nemám možnost přípojky na vodu) Tak jestli za tyhle peníze budu spokojenej, nebo raději šáhnout jinam... :D Díky moc :thumbup:

https://www.naradibosch.com/bosch-ghp-5 ... v8QAvD_BwE
Odpovědět