Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od wildT
S tou rotacni tryskou na podbehy bych byl opatrny, me to sloupalo lak na mistech odkud je to zvenku videt a roztrhalo takovy ten jakoby molitanovy obal okolo zadniho tlumice (i kdyz co jsem mel tak moznost videt O2 tak ho ma nacaty kazdy, tak to mozna ani nebylo tim). :D Ten lak sice to byl v podbehu takze stacilo na prasaka stetcem zabarvit zpatky, ale je to zbytecny oser.
Od Rocco
Tak s rotačkou bych nešel ani na podběhy.....když vidím,co to dělá na betonu,tak chudák auto.....a o laku nemluvě. :D
Od oxik
amatéři, já jsem umýval rotačkou bavoráka s K2 :D z 1/2" hadice to ze 30cm nedělá skoro nic :D

K Oleomac wapkám..měl jsem možnost pracovat se 146C a těžký zklamání. Jela teda dvě hodiny bez pauzy a v pohodě, ale.. po těch 2h na 4 místech obroušenej plastovej obal na tlakovce až na kovovou výpleť, buben na hadici nepoužitelnej, nástavce se nasazují uplně na prd, zlatej systém od Kärcheru..a v neposlední řadě tlak nic moc, na to že má dávat max. 150bar..
Od Rocco
Proč myslíš,že bude špatná?
Vždyť tu kluci psali,že stračí.......taky jí už hledám na netu. :D

Proč tu vždycky někdo napíše něco,co mě zase nudí dumat? :D
Sem nebudu chodit. :D :D :D
Od samot0506
Špatná nebude určitě naopak když mi do ted stačil nilfisk 110.ale zase 7500,- v rici ;) já co vydělám tak zase utratím ale až budu končit tak bude zase co prodávat :mytwocents: Mimochodem zítra udělám foto nilfiska a půjde do prodeje na bazar.
Od Rocco
Tak já snad počkám na tvou prezentaci. :D
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 44

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]