Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od HRV
Ahoj, k wapce Makita jsem dostal takový nádstavec, v které je nádobka. K tomu byl i litr nějakého autošampónu. Ten už ale došel. Mám dotaz, čím to doporučujete nahradit? Hledat určitě někde mezi "strojními šampony"?
Od vhml
Já i poznám kdy mi v baráku sepne čerpadlo a na 1atm to stříká daleko míň než když jsou tam pak 4atm.
Od Feryy
Rád bych se zeptal na výběr wapky pro domácí mytí dvou aut.
Udělal jsem si nějaký výběr, pročetl část rád a stále si nejsem úplně jistý.

Vybral jsem buď Karcher K 5 Full Control nebo Karcher K 5 Classic a nejsem si úplně jistý, kterou z nich. Rozdíl v ceně je 1000,- s tím, že ta Full má lepší ergonomii. Otázka jestli to za to stojí :)

A pak ještě k zpěnovacím nástavcům. Jestli mi stačí ten z aliexpressu nebo vzít originální od Karcheru.
Od Napster
Ja bych vzal karcher K5 classic a za tech usetrenych 1000kc koupil za 1400kc multi jet trysku. Full control vypada pěkně,ale z 95% pojedes tlakem stejne na plno. Multijet trysku vic vyuzijes. Ke foam lance. Ta karcher nestoji za nic. A cena stejna jak ta z aliexpress,kterou zde mame skoro vsichni a funguje.
Od Eddiee29
Pokud myslel tu malou vec na penu od karcheru, tak urcite je na prd. Pokud myslel primo foam lance od karcheru, tak ta stoji snad pres 3 tisice a sluzbu udela stejnou jako za 17$ z alliexpres
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 46
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]