Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Uživatelský avatar
Od Tom
#3299
Jen dodám, že je to stejně velmi orientační záležitost. Byl jsem přitomen jednomu měření, kdy kolem 100 mikronů došlo k probroušení, což by podle čísla nemělo nastat. Takže doporučuju to mít opravdu pro velmi orientační měření a dát si bacha :-)
Uživatelský avatar
Od Kmoda
#4944
Tom píše:Jen dodám, že je to stejně velmi orientační záležitost. Byl jsem přitomen jednomu měření, kdy kolem 100 mikronů došlo k probroušení, což by podle čísla nemělo nastat. Takže doporučuju to mít opravdu pro velmi orientační měření a dát si bacha :-)
Těch 100 mikronů byla nejspíš tloušťka laku až na plech? A došlo k probroušení vrchní vrstvy bezbarvého laku? Koukal jsem že jsou měřáky,který umí změřit jednotlivé vrstvy. To by se hodilo,změřit jen bezbarvý lak...
Uživatelský avatar
Od mata..
#4950
Já budu kupovat jenom takovej levnej z GM electronic, čistě pro orientaci a taky kvůli tomu jestli bylo lakováno nebo ne..
Uživatelský avatar
Od mata..
#4968
Ty nejlevnější jsou tam už kolem 800Kč. Samozřejmě to nebude co do přesnosti žádný zázrak, ale pro to moje hobby použití a alespoň orientační změření mi to přijde dostatečné. ;)
Uživatelský avatar
Od joshiki
#8497
Chci pořídit měřák hloubky laku, jelikož se v tom sortimentu neorientuju, tak bych prosil o radu někoho zkušenějšího jaký vybrat. Můj cenový strop je zatím 2,5k. Je lepší mít měřák se sondou nebo je to zbytečné? Umí nějaký měřák změřit jednotlivé vrstvy laku? Takový jsem neobjevil. Prozatím jsem si vyhlídl tento http://www.gme.cz/meric-tloustky-laku-c ... 6-p759-962
Všem předem děkuji za snad pro mě přínosné rady :)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]