Vysokotlaká univerzální pistole Kränzle Starlet 2 zkrácená - M22x1,5 + případně otočné spojení

Neschválená inzerce komerčního charakteru bude bez upozornění odstraněna. Kontaktujte administrátora.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondrej2005
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 05 čer 2018, 21:46
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Prodám novou super robustní vysokotlakou univerzální pistoli Kranzle - krátká verze s namontovanou rychlospojkou pro KEW, ALTO,NILFISK, Italian - která jde odmontovat v případě nutnosti. Pistole jde logicky použít pro jakou koliv jinou značku wapky.
Původní cena 2.200,- + 850,- za rychlospojku.

Připojení: šroubení M22 - z hadice. - dá se použít redukce na daný typ wapky (hadice)
Výstup: 1/4" vnitřní do něho je vešroubována rychlospojka pro typ "TRN", KEW, ALTO..(na fotce)

Nová nepoužitá a nevyužitá s visačkou. Kupoval jsem dvě, jenže druhou mi kamarád pak odřekl, že nemá peníze..
Nyní za 1500,-
V případě zájmu můžu prodat i nerezové otočné spojení které se našroubuje mezi hadici a pistoli, které nezpůsobuje při práci nepříjemné kroucení hadice !

Na zboží je cca 1,9 let ještě záruka.

Více info v PM nebo tady ve foru.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tady pak se dá vymyslet i různé rychlospojky a nebo otočné šroubení na wapky atd...

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Ondrej2005
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 05 čer 2018, 21:46
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Prodáno 29.3.2019.
V případě že bude někdo chtít tyto Německé KRANZLE nebo RM Suttner pistole - nástavce různé délky / trysky.. tak pište. Mám je za solidní ceny.
Odpovědět