Neschválená inzerce komerčního charakteru bude bez upozornění odstraněna. Kontaktujte administrátora.
Eddiee29: jde udělat cokoliv :-)))
Koncovky už mám.. nyní čekám na hadici. Moje mi už došla resp jsem ji použil na své řešení.. a zbylo mi pouze 7 metrů.. Tu pistoli kterou jsi mi posílal, tak jsem měl asi před půl rokem, protože jsem chtěl ušetřit. na rychlé opláchnutí je to celkem ok, ale asi po 5 minutách práce mě z toho bolely ruce.. takže šla do světa. Fakt s tím pracovat nechceš..

Můžu ti udělat třeba toto řešení, na jedné straně Karcher koncovka a na druhé straně malá s klasickým PROFI šroubením:
Obrázek

Obrázek

Do pistole se pak dá hodit krátká tryska a pak by to vypadalo takto buď bez gumové ochrany a nebo s:
Obrázek

Obrázek

NEBO se dá pořešit i rychlospojka, která se vešroubuje na koncovku hadice a pistoli a pak vznikne nejkratší řešení co můžeš mít:

Obrázek

Obrázek
Dá se tam vložit speciální nerezový "člen", který ti udělá to že jak bude hadice natlakovaná, tak budeš moct s pistoli volně kroutit = nebude se ti nepříjemně kroutit celá hadice.

Pistoli pokud by jsi chtěl, tak nabízím od kamaráda, který si ji naporučil a pak mi řekl sorry nemám prachy.. a tak mi to tady leží doma. Dvě fakt nevyužiju. Tento model je pro profi použití, takže přežije tvou wapku. vnitřní provedení je mosaz, a nerez vnítřní mechanika. A budeš ji pak moci použít na jakou koliv ne HOBBY wapku třeba časem, pokud by jsi se někdy rozhodl koupit profi wapku...
Původní cena je zde:

http://www.kranzle.cz/kranzle-vysokotla ... escription
Obrázek
Jo tak, aha. Nevím jaký máš model Karcheru, ale u nás v práci máme nějaký obyčejný K7 s navíjecím bubnem a má takovou futuristickou pistoli do které se zacvakává trojitá tryska, rotační / plochý úzký paprsek a oplach.. a přepínáš si otáčením mezi tím.. Zajímavé řešení, ale je otázka jak dlouho to vydrží. K7 nebyla zrovna nejlevnější.. a pořád je to Hobby řešení. Osobně bych si to nekoupil po zkušenostech které mám.
Navíc u té K7 pistoli si můžeš regulovat tlak. Pokud by jsi vyhodil tu pistoli která komunikuje bezdrátově s vapkou tak o regulaci přijdeš. Možná by šlo nastavit při zapnuté vapce tlak na max. Pak to vypnout a zkusit znovu zapnout zda si to pamatuje poslední nastavení a nebo jestli se to zase vrátí do nějakého defaultního režimu.

Pokud si bude pamatovat poslední nastavení (to maximum), tak bych orig. pistoli prodal a koupil něco jiného. Tzn. samotnou pistoli + krátkou trysku + dlouhou. Kde pak podle maximálního tlaku bude nutno vybrat odpovídající trysku, tak aby jsi nepřišel o tlak a ani o průtol vody za minutu. A dále si pak budeš moci vybrat třeba úhel roztřiku běžně je 25st. Ale detaileři používají 40-45st.

Já to mám dělané tak, že mám v dlouhém a extra dlouhém nástavci trysky na 20st a na oplachové krátkém nástavci úhel 25 s velkou dírou uvnitř, abych neměl na oplach disků a podběhů plných 150 barů tak mám cca 75 a v pohodě.
Work from samot0506

Díky za pochvalu