Neschválená inzerce komerčního charakteru bude bez upozornění odstraněna. Kontaktujte administrátora.
#60131
Ahoj, rád bych vám nabídl možnost se zúčastnit tohoto skupinového kurzu,který je určen především pro nadšené začátečníky/laiky, kteří ještě nedrželi leštičky v ruce či nejisté první leštiče, kteří si úplně na první leštění moc nevěří a neradi by si na svém autě něco pokazili.
Na kurzu si probereme jak teoreticky tak i projdeme v praxi jak auto před leštěním připravit tj mytí,čištění,clay...zkrátka vše co je potřebné provést před leštěním laku, aby to bylo jak má :smile:
Budete si moci vyzkoušet jak práci s DAexcentrem tak s rotačkou. Práce s excentrem bude samozřejmě stěžejní jakožto pro začátečníky. Budete si moci osahat různé kotouče a pasty a vysvětlíme si i správné volby osvětlení při leštění, ale především volbu pořízení druhu leštičky.
Taky si samozřejmě řekneme něco k rizikům apod nepříjemnostem, které mohou při leštění nastat.
Opakuji, že je to určeno především pro začátečníky-zkušenější se tam nic moc nového, co by neuměli asi nedozví. Zkušenější by museli zvolit individuální zaškolení intenzivnějšího a odbornějšího charakteru,kde se dozví i další věci než jen o leštění.
Absolvent bude vědět jak auto před leštěním připravit, jak leštit a jak auto nakonec ošetřit.
Termínově bych to viděl na únorový víkend(případně více dle zájmu) a cenově to nebude jen tisícovka nebo 2(to u mě byl kurz voskování) ale určitě nepočítat ani 10 :smile:
Vím,je blbý, že jsem neuvedl přesný datum ani cenu kurzu, ale vše se bude odvíjet od zájmu, takže to prosím nechápejte jako nezájem z mojí strany(jak bylo v minulosti nesprávně pochopeno) ale opravdu všechno zařídím až dle ohlasů a zájmu. Bude velký rozdíl jestli se ozvou 3 lidi nebo 10..nemám vůbec odhad kolik lidí se mi ozve :smile:
Díky za pozornost a v případě zájmu či připomínek mi tu můžete napsat sem či sz a nebo mail info@mytiauthodonin.cz :thumbup:
Napster se to líbí

Kurňa lesk jak blesk.

Work from samot0506

Díky za pochvalu