Umývanie auta jarou

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
lumichko
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 21 led 2017, 22:05

Zdravím kúpil som šampon s voskom ( myslel som si že je bez vosku ale je tam aj vosk ) keď chcem však auto po umytí vyclayovať nevadí keď ho umyjem zo šamponom v ktorom sa nachádza aj vosk ? a čo ak miesto toho šamponu s voskom auto umyjem jarou a následne začnem clayovať polish a na koniec tuhý vosk ... ( môj plán je auto umyť šamponom potom celé auto vyclayovať použiť polish a potom tuhý vosk ) . Za radu ďakujem .
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Pred clayovanim a voskovanim jar nevadi, spise naopak, v tu chvili je jeho efekt zadouci. Pouze jar a podobne na nadobi nemivaji takovou lubrikaci (vzdycky mi prislo), tak bych byl opatrny na tezkou spinu. Urcite se vyplati predmyti ;)
lumichko
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 21 led 2017, 22:05

HonzaD píše:Pred clayovanim a voskovanim jar nevadi, spise naopak, v tu chvili je jeho efekt zadouci. Pouze jar a podobne na nadobi nemivaji takovou lubrikaci (vzdycky mi prislo), tak bych byl opatrny na tezkou spinu. Urcite se vyplati predmyti ;)
takto ja prv než auto pôjdem umývať ručne ešte pôjdem na automývarku ( penový raj a tam auto ručne umyjem ) len sa jedná o to či ( jestli ) tomu clay nevadí keď už bude na ňom nanesený vosk alebo radšej mám ešte umyť auto jarovou vodou ( samponátom ) a potom clayovať alebo môžem kľudne umyť auto šamponom s voskom a potom kľudne clayovať
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

aha, tak to by vadit urcite nemelo, tomu clayi to bude celkem jedno (pokud to neni nejaka silena agresivni potvora ten sampon ;) )
lumichko
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 21 led 2017, 22:05

lumichko píše:
HonzaD píše:Pred clayovanim a voskovanim jar nevadi, spise naopak, v tu chvili je jeho efekt zadouci. Pouze jar a podobne na nadobi nemivaji takovou lubrikaci (vzdycky mi prislo), tak bych byl opatrny na tezkou spinu. Urcite se vyplati predmyti ;)
takto ja prv než auto pôjdem umývať ručne ešte pôjdem na automývarku ( penový raj a tam auto ručne umyjem ) len sa jedná o to či ( jestli ) tomu clay nevadí keď už bude na ňom nanesený vosk alebo radšej mám ešte umyť auto jarovou vodou ( samponátom ) a potom clayovať alebo môžem kľudne umyť auto šamponom s voskom a potom kľudne clayovať

vieš čo jedná sa o tento šampon CITRUS WASH AND GLOSS CONCENTRATED CAR WASH 0,473L , okay tak kľudne teda môžem kúpiť clay block a pekne ho vyčistiť a polishom a potom nejaký vosk na koniec ok vďaka za radu :)
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

clay blok nedoporučuju bez následného leštění.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Odpovědět