Detailing jinde

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Včera jsem se pustil do čištění gauče, protože na mém místě byl zbarvenej do modra od džínů..nebudu psát čím, páč byste mě tady sežrali, ale čuměl jsem, jaká z toho šla špína :D
Přílohy
IMG_1628.JPG
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
ruzipa
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: 13 srp 2016, 07:15

Ja jsem mel doma zaslapane lino a vytrit to neslo. Tak jsem na excentr dal zlutej kotouc, pomohl si lestici pastou znacky Cif a lino zase jako nove :-) Skoda, ze jsemm nedelal foto :-D

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak ted si mi vnuknul myslenku na vycisteni kachli a umyvadla v koupelne. :mrgreen:
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Na to je jedinej navod na koupelnu. A to manzelka. Neni nic lepsiho,nez po umyti rukou vycakat ruce na zrcadlo :D cinak cifem jsem lestil favorita pred prodejem. Byl bilej, celej lak poskrabanej a z tech ryh lezla rez. Cif byl na to perfektni :D
maxipes
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 12 kvě 2014, 21:42
Bydliště: Praha

Detailing sekery:

HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Kdyz jsme u tech folii, jde nekde sehnat pruhledna? Idealne rychle :-D Stacil by jen ctverecek nejake obycejne. Budu na svatbe v pruvodu a pravdepodobne prijde venecek na kapotu, tak nechci, aby se placal na laku a davat pod nej 3M pasku, co neni uplne v odstinu auta taky nechci :-)
Pískal
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 15 bře 2017, 09:07

Zdravím, mám trochu nevšední dotaz.
Myslíte, že by šlo za pomoci orbitální leštičky a nějaké finišovací pasty zdárně vyleštit nerezovou ledničku :D?
Za roky nasbírala dost škrábanců, drtivá většina z nich je jen povrchových, tj. nejde cítit po přejezdu nehtem ale vidět jdou....
Děkuji za názor zda tato má úvaha je či není úplná blbost :).
ruzipa
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: 13 srp 2016, 07:15

Myslim si, ze s nejakou lestenkou na kovy by to nemusel byt problem :-)

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Odpovědět